تاریخ انتشار: ۲۸ بهم ۱۳۹۵

[ad_1] وب سایت تک فارس – عرفان کرد: در Google I/O سال ۲۰۱۵، ورود Uber به سیستم عامل ساعت هوشمند Android Wear اعلام شد و از برخی از قابلیت های این اپلیکیشن بر روی ساعت های هوشمند رونمایی شد. امروز و با گذشت چیزی حدود دو سال از آن اتفاق، قول داده شده توسط گوگل […]

[ad_1]

وب سایت تک فارس – عرفان کرد: در Google I/O سال ۲۰۱۵، ورود Uber به سیستم عامل ساعت هوشمند Android Wear اعلام شد و از برخی از قابلیت های این اپلیکیشن بر روی ساعت های هوشمند رونمایی شد. امروز و با گذشت چیزی حدود دو سال از آن اتفاق، قول داده شده توسط گوگل و Uber محقق شده است و اگر شما یکی از افراد خوش شانسی باشید که به اولین ساعت های هوشمند Android Wear 2.0 دسترسی دارد، می توانید از این اپلیکیشن استفاده کنید.

 

 Uber به ساعت های هوشمند Android Wear 2.0 آمد

اختصاصی بودن این برنامه خوبی ها و بدی های خاص خودش را دارد. اگر به روز رسانی اندروید هرگز برای ساعت هوشمند شما عرضه نشود، می توانید به این موضوع به عنوان یک ویژگی بد نگاه کنید. البته نکته مثبت این است که می توانید این اپلیکیشن را به صورت جداگانه و بدون نیاز به گوشی هوشمند، برای ساعت هوشمندتان دانلود کنید.

 

 Uber به ساعت های هوشمند Android Wear 2.0 آمد

نسخه ساعت هوشمند این اپلیکیشن بیشتر ویژگی های برادر بزرگترش را دارد و می توانید با کمک آن درخواست ارسال خودرو کنید، قیمت ها را چک کنید، زمان احتمالی را مشاهده کنید، مکان های مورد علاقه خود را ذخیره کنید و از موقعیت راننده باخبر شوید.

اکنون می توان این اپلیکیشن را از نسخه پلی استور گوگل موجود در Android Wear 2.0 دانلود کنید.

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس