به‌روز شده در: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵

gozarnews.ir

پدر پریسا رفیعی: نگران جان دخترم هستم

در «پریسا رفیعی» فعال صنفی دانشگاه تهران که 6 اسفند تا به امروز در بازداشت به سر می‌برد می‌گوید: با توجه به اینکه این روزها متاسفانه در بازداشتگاه‌ها و زندان‌های کشور اتفاقات ناگواری رخ داده است، به شدت نگران وضعیت جسمی و جان دخترمان هستیم.

کاهش آمار ازدواج کودکان در جهان

صندوق کودکان ملل متحد اعلام کرد: در سطح جهان تعداد موارد ازدواج کودکان کاهش چشمگیری پیدا کرده است.

تعیین تکلیف درمان "سرطان" در مطب‌ها

«سرطان» صعب‌العلاج است و درد دارد؛ درمان‌های پرهزینه و زمان‌برش نیز گاهی بیمار را تا آخر عمر درگیر رفت‌وآمد به بیمارستان می‌کند. در این میان حتی گاهی درمان‌های نادرست بیمار را دچار عوارض ثانویه می‌کند؛ این موضوع وقتی اهمیت می‌یابد که بدانیم سالانه ۱۰۰ هزار مورد سرطان جدید در کشور شناسایی می‌شود و حداقل حدود ۱۵۰ هزار بیمار سرطانی در سال تحت درمان قرار می‌گیرند.

سرقت بنز برای خوشگذرانی در ولنتاین!

سه متهمی که مدتی قبل یک خودروی بنز را به سرقت برده و از راننده آن زورگیری کرده بودند، پیش از ظهر امروز به دادسرای ناحیه 34 تهران منتقل شدند.

پدر قاتل بنیتا: مصرف شیشه پسرم را بیچاره کرد

روزهای اول که به زندان منتقل شده بود، سایر زندانیها با او درگیر شدند. ماموران هم او را به بندی دیگر بردند و اکنون شرایط خوبی دارد. پسرم در کلاسهای قرآن شرکت کرده و پشیمان است.

روایت زندگی تنهاترین مرد روستای زلزله‌زده تپانی/ مرگ شیرین فرهاد

تنهاترین مرد روستای تپانی پیکر زن و ۲ فرزندش را با دستهای خود از زیر آوار بیرون کشید، بدون کفن و غسل با جامه های خونین در دل خاک دفن کرد.