به روز شده در: ۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸

gozarnews.ir

تحلیل چهره اصلاح طلب از روابط جناحش با دولت روحانی/بسیاری از انتقادات به دولت به خاطر اختیاراتی است که ندارد

علیرضا علوی تبار از فعالان اصلاح طلب در روزنامه شرق نوشت:جریان راست تندرو، روزبه‌روز مواضع خود را درباره دولت روحانی تندتر می‌کند. به نظر می‌رسد آنها خود را برای اقدامی متفاوت در برخورد با دولت آماده می‌کنند.

لبیک صوتی!

اینکه نقشه راهی توسط عالی‌ترین مقام جمهور اسلامی تبیین و تدوین شدهبرگرفته از توجه نظام به آینده این کشور است ولی آیا اینکه تنها نشست‌ها و مراسم‌های تبیین برقرار شود برای اجرای این بیانیه یا نقشه راه کافی است؟!

پایان ششمین روز بررسی بودجه

مسعود پزشکیان در پایان جلسه علنی امروز (پنج‌شنبه) گفت: جلسه بعدی مجلس شورای اسلامی شنبه چهار اسفندماه خواهد بود.نمایندگان در جلسه امروز تبصره ۸ لایحه بودجه در بخش درآمدی یا تصویب کردند که در آن راهکارهایی را برای تامین منابع مالی برای مسکن مهر و احیای بافت‌های فرسوده و همچنین جرائمی را برای صادرکنندگانی که ارز حاصل از صادرات کالا و خدمات را برنمی‌گردانند، تعیین کردند.

نقش ارتش در آبادانی و امنیت کشور انکارناپذیراست

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: نقش ارتش درآبادانی و تثبیت امنیت کشور انکار ناپذیر است و باید این مهم بخوبی دیده شود.

آغاز پنجمین روز بررسی بودجه ۹۸ در مجلس

پنجمین روز بررسی لایحه بودجه سال ۹۸ در مجلس آغاز شد.

باید اشراف امنیتی را در استان سیستان‌وبلوچستان بیشتر کنیم

تهران- ایرناپلاس- سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی می‎گوید: ما باید اشراف امنیتی و اطلاعاتی خود در استان سیستان و بلوچستان را بیشتر و همچنین مراقب‎های مرزی را در این استان تقویت کنیم.

صحبت‌های ظریف در نشست مونیخ مواضع محکم ایران را نشان داد

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره سخنرانی ظریف در نشست مونیخ بیان کرد: وزیر امورخارجه مواضع محکم جمهوری اسلامی را در حوزه‌های مختلف به ویژه برجام مطرح کرد.

لایحه جامع انتخابات تحولی در قوانین و توزیع عدالت اجتماعی

مشهد- ایرنا- فعالان سیاسی و حزبی در خراسان رضوی معتقدند لایحه جامع انتخابات دولت یک اقدام تحولگرا، گامی بلند در اصلاح و تجمیع قوانین و مقررات پراکنده، گسترش عدالت اجتماعی، رعایت حقوق شهروندی و فاصله گرفتن از انتخابات سنتی است.

پرونده رضا خندان و فرهاد میثمی به دادگاه تجدیدنظر ارسال شد

وکیل مدافع فرهاد میثمی و رضا خندان از ارجاع پرونده موکلانش به شعبه ۳۶ دادگاه تجدیدنظر خبر داد.

چرا کیهان که بی دریغ از احمدی نژاد حمایت می کرد می تواند منتقد او باشد، اما حامیان روحانی نباید از او انتقاد کنند؟!

کیهان نوشت:رضا رشیدپور، مجری برنامه تلویزیونی حالا خورشید در یکی از قسمتهای این برنامه با اشاره به تیتر اصلی یکی از روزنامه‌های زنجیره‌ای با عنوان «پراید 45 میلیون تومانی»، گفت: «اگر خواب‌آلود هستید یکبار دیگر چشمانتان را بمالید و نگاه کنید،پراید 45 میلیون تومان.من از آقای رئیس‌جمهور، آقای وزیر صنعت و نهادهای نظارتی می‌پرسم. این مسئله آدم را گیج می‌کند. شما می‌روید آن سوی دنیا جلسه می‌گذارید و می‌گویید چنین می‌کنیم و چنان، پس ما بگوییم که این حرف‌ها معتبر هستند؟! نیستند؟! چطور ممکن است که ما در داخل کشورمان نتوانیم قیمت پراید را کنترل کنیم؟!».

قوی‌ترین ارتش‌های جهان کدامند؟/ جایگاه ایران

روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: با انتشار فهرست پایگاه اینترنتی گلوبال فایرپاور قدرتمندترین ارتش‌های جهان در سال ۲۰۱۸ مشخص شدند.

حسین شریعتمداری:از کامپیوتر امریکایی استفاده نکنم، پس چه کنم؟

روزنامه کیهان،پاسخ حسین شریعتمداری به سوال باشگاه خبرنگاران صداوسیما در باره دلیل استفاده وی از کامپیوتر امریکایی را منتشر کرد.
آخرین اخبار