به‌روز شده در: ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۷

gozarnews.ir

فاطمه کروبی: مسئولین در مورد حصر شفاف صحبت کنند

همسر مهدی کروبی گفت: من از بزرگان و مسئولین می‌خواهم بک بار هم شده شفاف درباره حصر توضیح دهند؛ چراکه حاشیه رفتن درست نیست.

اگر کسی تَکرار کند که مردم بیایند پای صندوق باید تنبیه شود؟/ اگر بگوییم امام حسین(ع) مذاکره کرد، برخی بدشان می‌آید

رئیس‌جمهور تاکید کرد: امام حسین (ع) قبل از هر چیز اول با حاکم مدینه حرف زد و استدال کرد حالا اگر بگوییم مذاکره برخی بدشان می‌آید. باید بگوییم ایشان حرف زد و مذاکره نکرد.

احمدی‌نژاد در دادگاه بقایی شرکت می‌کند؟

این که محمود احمدی‌نژاد با تحصیل و تدریس در دانشکده فنی و به عنوان مهندس چگونه در یک جمع حقوقی شرکت خواهد کرد، خود نشان از تلاش حلقه چند نفره یاران او به سرپرستی خودش دارد.

لاریجانی: ترامپ نیم قرن از دنیا عقب است

لازم است از سخنان روشنگرانه و صریح رئیس‌جمهور در سازمان ملل که پاسخ درخوری به سخنان وهم‌آلود و پوچ رئیس‌جمهور آمریکا بود، تشکر کنم.

آژانس‌های اطلاعاتی چطور سوژه خود را رصد می‌کنند؟

در مصاحبه‌ای با ادوارد اسنودن افشاگر، او از زندگی اش در روسیه، و قدرت دستگاه‌های اطلاعاتی صحبت کرد و گفت که نبردش علیه سامانه مراقبت‌های همه جانبه دولت‌ها به چه شکل ادامه خواهد یافت.

ماموریت بهشت و جهنم مردم برای شما !

دیگرانی که اختیارات و منابع فراوانی را دهه‌هاست در بخش‌های فرهنگی و اجتماعی در اختیار دارند همان نگاه «بهشت اجباری» را مبنای اقدامات و اظهارات خود قرار دهند و اجازه بدهند که حداقل دولت منتخب اکثریت به برنامه‌هایی که مردم به آن رای داده‌اند در حد اختیارات اندکش عمل کند.