به‌روز شده در: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۹

gozarnews.ir

اگر کسی تَکرار کند که مردم بیایند پای صندوق باید تنبیه شود؟/ اگر بگوییم امام حسین(ع) مذاکره کرد، برخی بدشان می‌آید

رئیس‌جمهور تاکید کرد: امام حسین (ع) قبل از هر چیز اول با حاکم مدینه حرف زد و استدال کرد حالا اگر بگوییم مذاکره برخی بدشان می‌آید. باید بگوییم ایشان حرف زد و مذاکره نکرد.

احمدی‌نژاد در دادگاه بقایی شرکت می‌کند؟

این که محمود احمدی‌نژاد با تحصیل و تدریس در دانشکده فنی و به عنوان مهندس چگونه در یک جمع حقوقی شرکت خواهد کرد، خود نشان از تلاش حلقه چند نفره یاران او به سرپرستی خودش دارد.

لاریجانی: ترامپ نیم قرن از دنیا عقب است

لازم است از سخنان روشنگرانه و صریح رئیس‌جمهور در سازمان ملل که پاسخ درخوری به سخنان وهم‌آلود و پوچ رئیس‌جمهور آمریکا بود، تشکر کنم.

آژانس‌های اطلاعاتی چطور سوژه خود را رصد می‌کنند؟

در مصاحبه‌ای با ادوارد اسنودن افشاگر، او از زندگی اش در روسیه، و قدرت دستگاه‌های اطلاعاتی صحبت کرد و گفت که نبردش علیه سامانه مراقبت‌های همه جانبه دولت‌ها به چه شکل ادامه خواهد یافت.

ماموریت بهشت و جهنم مردم برای شما !

دیگرانی که اختیارات و منابع فراوانی را دهه‌هاست در بخش‌های فرهنگی و اجتماعی در اختیار دارند همان نگاه «بهشت اجباری» را مبنای اقدامات و اظهارات خود قرار دهند و اجازه بدهند که حداقل دولت منتخب اکثریت به برنامه‌هایی که مردم به آن رای داده‌اند در حد اختیارات اندکش عمل کند.

چرا برداشت دلواپسان از ویدیوی قدیمی سخنان وندی شرمن اشتباه است؟

اخیرا کلیپ کوتاهی که از یک سخنرانی نه چندان جدید خانم وندی شرمن بریده شده است، در فضای مجازی دست به دست می شود و ادعا می شود که خانم شرمن می گوید مذاکره کنندگان ایرانی را گول زدیم و آنها چون معنای کلمه lift را نمی دانستند، تصورکردند این کلمه به معنای خاتمه تحریمها است، در حالی که معنای آن تعلیق است!