به روز شده در: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۳
کد خبر: ۲۷۱۰
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۴ - ۲۰ دی ۱۳۹۷ - 2019 January 10
محمد تقوی از سرمربی گری تیم تراکتورسازی استعفا داد و با مسئولین باشگاه خداحافظی کرد

محمد تقوی از سرمربی گری تیم تراکتورسازی استعفا داد و با مسئولین باشگاه خداحافظی کرد

محمد تقوی از تراکتورسازی رفت

محمد تقوی سرمربی تراکتورسازی تبریز با انتشار پیامی در صفحه شخصی اش، از سمت خود استعفا داد.

محمد تقوی در صفحه شخصی اش نوشت:

از زمانیکه مسیولیت فنی باشگاه بزرگ تراکتورسازی را پذیرفتم سعی کرده بودم که تمامی تمرکزم به فوتبال و پیشرفت این تیم باشد. کلمه کلیشه‌ای باشگاه بزرگ، مربی بزرگ میخواهد موجب شده بود که بعضی از فرصت طلبان با این حربه کهنه و نه چندان موثر تمرکزم را از من بگیرند اماحمایت و پشتیبانی کامل مالک آقای زنوزی و مدیر عامل وقت دکتر اسدی به همراه هواداران واقعی تراکتور که در تمامی زمان‌ها با محبتهایشان شرمنده ام می‌کردند موجب شده بود تا تیم از هم گسخته تراکتورسازی در پایان نیم فصل همچنان در بین مدعیان قرار بگیرد.

در حال حاضر و با توجه به سیاست‌های باشگاه و‌ تردید آنان ترجیح دادم تا با استعفای خود دست مسئولین باشگاه را باز بگذارم تا در انتخاب سرمربی مورد نظر خود در کمترین زمان ممکن به نتیجه برسند تا تیم تا پیش از شروع نیم فصل دوم وارد مشکلات نشود. موفقیت تراکتور و قهرمانی آن آرزوی قلبی‌ام است که امیدوارم در پایان این مسابقات به آنچه سرزاوارش است دست پیدا کند.

از تمای ارکان باشگاه و بازیکنان و همکارانم خصوصا آقا عزیز، آقا غلام و حسن آقا مسئولین تدارکات تیم عذرخواهی میکنم که نتوانستم حضوری در خدمتشان باشم به این دلیل که توان رویارویی و خداحافظی با آنان را نداشتم.

یاشاسین تراکتور و یاشاسین مردم خون گرم سرزمین آذرباییجان که یکی از بهتران دوران زندگی‌ام را در این شهر سپری کردم.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی

برچسب ها: تراکتورسازی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: