به روز شده در: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۳
کد خبر: ۲۷۰۴
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۹ - ۲۰ دی ۱۳۹۷ - 2019 January 10
تبریز-ایرنا- فرماندار شهرستان ورزقان گفت: طی دو سال اخیر افزون بر 2 هزار و 500 میلیارد ریال در این منطقه سرمایه گذاری شده است.

حسن یحیوی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، خدمات دولت طی این مدت در شهرستان ورزقان را قابل توجه دانست و افزود: سرمایه گذاری های صورت گرفته در این شهرستان پس از انقلاب اسلامی بی سابقه بوده است.

وی به ظرفیت های مهم و قابل توجه شهرستان ورزقان اشاره کرد و اظهار داشت: باید از بخش خصوصی حمایت کرد، زیرا که بدون بخش خصوصی امکان توسعه و پیشرفت شهرستان ممکن نیست و ما موظفیم زمینه سرمایه گذاری آنها را آماده کنیم.

یحیوی با تاکید بر اینکه همه باید برای رفع مشکلات ارباب رجوع در ادارات تلاش کنیم، گفت: مردم ارباب ما هستند و خدمت صادقانه و بدون منت وظیفه هر مسئول در ادارات مختلف است و باید توجه کرد که مسئولیت ها امانتی در دست ماست و باید از این امانت در جهت رضای پروردگار و رضایت مردم استفاده کنیم.

وی به تلاش‌های دشمنان علیه انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: دشمن با هر وسیله و روشی تلاش می ‌کند مردم را نسبت به انقلاب اسلامی و نظام و مسئولان بدبین و تحریک کند که باید همه در کنار هم و با شعور انقلابی در جهت پیشبرد اهداف عالی نظام تلاش کنیم.

شهرستان ورزقان با 45هزارنفر جمعیت در 75 کیلومتری شمال تبریز مرکز استان قرار دارد.

/3071/3038/ 7235

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: