به روز شده در: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۳
کد خبر: ۲۷۰۳
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۹ - ۲۰ دی ۱۳۹۷ - 2019 January 10
کرج - ایرنا - زنی در البرز که دختر خود را به قتل رسانده بود با تلاش مددجویان اجتماعی زندان فردیس استان البرز و گذشت همسر سابق و پدر مقتوله از چوبه دار رهایی یافت.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از روابط عمومی اداره کل زندان ها، این زن پنج سال پیش دختر خود را به قتل رساند و روزانه زندان شد.

طبق اظهارات پدر مقتوله، 20 سال پیش وی با این زن ازدواج می کند که حاصل ازدواج 2 دختر است که پس از پنج سال زندگی مشترک بر اثر اختلاف خانوادگی از هم جدا می شوند.

وی گفت: یکی از دختران نزد پدر و دیگری نزد مادر می ماند که مادر بنا به عللی پنج سال پیش دختر خود را به قتل می رساند و روانه زندان می شود.

به گفته وی ،دخالت خانواده همسر و عصبانیت زن خانواده سبب شد تا از هم جدا شوند.

سرانجام با تلاش مددکاران اجتماعی ندامتگاه فردیس و با این دلیل که قاتل دچار بیماری سرطان شده و تحت درمان است، رضایت پدر مقتوله و همسرسابق این مادر قاتل کسب شد.

کمیته صلح و سازش استان البرز سال 1396 تشکیل شد که از پارسال تاکنون به همت این کمیته و دایره مددکاری اجتماعی و مراقبت بعد از خروج و مشارکت شورای حل اختلاف مستقر در زندان ها 17نفر رضایت قطعی کسب شده و 6نفر هم در مرحله نهایی شدن رضایت قطعی شاکی در پرونده قصاص هستند .

7413/ 6155

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: