به روز شده در: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۳
کد خبر: ۲۳۷۹
تاریخ انتشار: ۰۸:۲۱ - ۱۸ دی ۱۳۹۷ - 2019 January 08
همیشه همین‌طور بوده و خواهد بود. سال تا سال تیم ملی را نمی‌بینیم و ناگهان روز بازی «ملی‌گرا» می‌شویم. در این زمینه شباهت فوق‌العاده‌ای بین رسانه‌ها و بسیاری از مسئولان ورزش و فوتبال کشور وجود دارد.
خبرورزشی/فرهاد اشراقی؛ ماه‌ها تیم ملی را ندیدیم و اصلاً برایمان مهم نبود چه می‌کند، ولی دیروز ناگهان یاد تیم مملکت‌مان افتادیم! باور کنید قبل از جام جهانی هم همین بود و یکسری از مسئولان که اصلاً امیدی هم به موفقیت تیم ملی نداشتند، تازه بعد از بازی با پرتغال یادشان افتاد که ما ۴ امتیاز گرفته‌ایم و بیرانوند هم پنالتی رونالدو را مهار کرده! این بود که صف کشیدند برای مصاحبه و عکس گرفتن. کاری که اگر تیم ملی در جام ملت‌ها هم موفق شود، تکرار می‌کنند. این وسط باز دم برانکو گرم که حداقل سیاه‌بازی نکرد و روز بازی هم گفت همان‌طور که ما به فینال آسیا رسیدیم، تیم ملی هم باید برسد!
* معلوم نیست در استقلال و پرسپولیس چه خبر است که زور «بازیکن» بیشتر از مدیرعامل است. بازیکن هر وقت دلش بخواهد تمرین می‌کند و هر وقت دلش بخواهد اعتصاب می‌کند و هر وقت هوس کند قید تست پزشکی را می‌زند! شما به همین ماجرای سیدحسین حسینی توجه کنید، ۱۶ نفر در باشگاه قربان‌صدقه‌اش رفتند که ان‌شاءا... می‌ماند و کی‌روش حقش را خورده، اما هیچ‌کس نگفت مگر خود شفر او را بازی می‌دهد؟!
* ما که امیدواریم این مهاجم کرواتی که برانکو دارد می‌آورد، از منشا بهتر باشد، چون اگر نباشد، ماجرای تیام- الحاجی گرو در پرسپولیس هم تکرار می‌شود. برانکو البته مربی خوبی است که توانست با ۱۲، ۱۳ نفر پرسپولیس را به فینال آسیا ببرد و کار بزرگی انجام دهد، اما به هر حال الان در یک آزمون مهم قرار گرفته و هواداران پرسپولیس امیدوارند شمِ نقل و انتقالاتی او مثل شفر نباشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: