کد خبر: ۱۲۸۱۱
تاریخ انتشار: ۱۸:۵۷ - ۱۱ تير ۱۳۹۸ - 2019 July 02
چهار سال پیش نیز یکی از دو مسافر قاچاقی که در محفظه چرخ یک هواپیما به مقصد لندن پنهان شده بود، قبل از رسیدن به فرودگاه هیترو سقوط کرده و جان خود را از دست داده است.

سقوط جسد مسافر قاچاق یک هواپیما به حیاط خانه‌ای در لندن!

حیاط خانه‌ای در محله 'کلاپم' در جنوب لندن که جسد در آن افتاده بود

جسد یخ‌زده مردی که گمان می‌رود مسافر قاچاق یک پرواز شرکت هواپیمایی کنیا از نایروبی به لندن بوده است،‌ قبل از فرود هواپیما از آسمان به داخل حیاط خانه‌ای در جنوب لندن سقوط کرد.

به گزارش فرارو به نقل زا بی بی سی، جسد که تصور می‌شود متعلق به مردی بوده است،‌ ساعت سه و چهل دقیقه بعد از ظهر روز یکشنبه ۳۰ ماه ژوئن در حیاط خانه‌ای در محله کلاپم سقوط کرد.

پلیس لندن می‌گوید که احتمالا جسد از هواپیمایی که از نایروبی در فرودگاه هیترو در جنوب غرب لندن به زمین نشسته بود، بیرون افتاده است.

به گفته یکی از همسایگان،‌ این جسد در فاصله چند متری یکی از ساکنان این منطقه که در حیاط خود آفتاب گرفته بوده است،‌ سقوط کرده است.

سقوط جسد مسافر قاچاق یک هواپیما به حیاط خانه‌ای در لندن!

پلیس لندن اعلام کرده است که تحقیقات در این‌باره در جریان است و توضیحات بیشتر پس از نتیجه آزمایشات اعلام خواهد شد و افزوده است که علت مرگ این فرد مشکوک نیست.

شرکت هواپیمایی کنیا اعلام کرده است که هواپیما را بازرسی کرده و هیچ خسارتی به هواپیما گزارش نشده است.

یک ساک،‌ مقداری آب و غذا در محفظه چرخ هواپیما پیدا شده است.

یکی از ساکنان این محله به بی‌بی‌سی گفت که مسئولان فرودگاه هیترو به ما گفتند که این اتفاق هر پنج سال یکبار می‌افتد.

سقوط جسد مسافر قاچاق یک هواپیما به حیاط خانه‌ای در لندن!

به گفته این شاهد عینی،‌ علت سالم ماندن جسد این فرد این بوده که جسد به یک قالب بزرگ یخ تبدیل شده بوده است.

سخنگوی شرکت هواپیمایی کنیا با ابراز تاسف از مرگ این شخص گفت: "این هواپیما مسیر ۶۸۴۰ کیلومتر را در طول هشت ساعت و پنجاه دقیقه طی کرده است و متاسفانه شخصی که قاچاقی داخل این هواپیما پنهان شده بود جان خود را از دست داده است. "

این شرکت اعلام کرد که با مقامات مسئول در نایروبی و لندن در حال تحقیق درباره این حادثه هستند.

این اولین مورد حوادثی از این دست نبوده است.

سقوط جسد مسافر قاچاق یک هواپیما به حیاط خانه‌ای در لندن!

چهار سال پیش هم یکی از دو مسافر قاچاقی که در محفظه چرخ یک هواپیما به مقصد لندن پنهان شده بود، قبل از رسیدن به فرودگاه هیترو سقوط کرده و جان خود را از دست داده است.

گفته شد که این دو نفر در بخش زیرین هواپیمای مسافربری بریتیش ایرویز، از مبدا ژوهانسبورگ در آفریقای جنوبی به مقصد لندن پنهان شده بودند. نفر دوم جان سالم به در برد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: