کد خبر: ۱۲۴۴۷
تاریخ انتشار: ۱۶:۲۳ - ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 June 02
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در ارتباط با تمهیدات مترو برای عید سعید فطر، گفت: مترو برای نمازگزاران عید فطر رایگان است.

به گزارش گذار نیوز از فارس، فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در ارتباط با تمهیدات مترو برای عید سعید فطر، گفت: برای عید فطر فاصله حرکت قطارهای خط یک متروی تهران از ۷ دقیقه به ۴ دقیقه و فاصله حرکت قطارها در خط دو از ۷ به ۶ دقیقه، خط سه از ۱۲ به ۷ و نیم دقیقه و در خط چهار از ۸ به ۶ دقیقه و خط هفت از ۱۵ دقیقه به ۱۲ دقیقه کاهش می‌یابد.

وی افزود: با توجه به برگزاری نمازعیدفطر در مصلی امام خمینی (ره) شهروندان و نمازگزاران می‌توانند از ایستگاه‌های شهید بهشتی و مصلی امام خمینی(ره) جهت حضور در مراسم نماز عید استفاده کنند.

نوبخت خاطرنشان کرد: در این روز تعداد حرکت قطارها نسبت به برنامه روزهای تعطیل افزایش پیدا خواهد کرد تا نمازگزاران و مسافران راحت تر از این وسیله حمل و نقل ریلی درون شهری ایمن، سریع و پاک استفاده کنند.

وی با بیان اینکه شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه آمادگی دارد تا در صورت نیاز جهت خدمات دهی مناسب تر به شهروندان و مسافران قطارهای فوق العاده را در تمام خطوط اعزام کند، یادآور شد: به شهروندان توصیه می‌شود به منظور دسترسی بهتر و آسان‌تر به محل برگزاری نماز عید فطر در ایستگاه مصلی امام خمینی(ره) در خط یک متروی تهران پیاده شوند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: