به روز شده در: ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۱
کد خبر: ۱۱۳۲۴
تاریخ انتشار: ۰۸:۴۷ - ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 May 15
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان خبر داد؛
کاشان - فرمانده انتظامی کاشان از اجرای طرح ظفر ۱۲ در کاشان خبر داد و گفت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی با شکایت یک خانم فردی که برای وی در فضای مجازی مزاحمت ایجاد کرده بود، دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ علی پورکاوه شامگاه سه شنبه در جمع خبرنگاران از اجرای طرح ظفر ۱۲ خبر داد و اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر کاشان در راستای اجرای طرح ظفر ۱۲ طرح شناسایی و برخورد با فروشندگان مواد مخدر را در دستور کار قرار دادند و اکیپ‌های مختلفی در جهت شناسایی و دستگیری این افراد تشکیل شد.

وی افزود: مأموران طی هماهنگی با مقام محترم قضائی و با انجام یک سری اقدامات اطلاعات اطلاعاتی و پلیسی یک نفر فروشنده مواد مخدر ۴۱ ساله را شناسایی و دستگیر کردند که در بازرسی از مخفیگاه متهم بیش از یک کیلوگرم تریاک و ۱۷۵ گرم گراس آماده عرضه کشف و ضبط شد و نامبرده پس از تشکیل پرونده به همراه مواد مخدر مکشوفه به مقام قضائی تحویل داده شد.

دستگیری جوان ۳۲ ساله به جرم مزاحمت اینترنتی در کاشان

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از دستگیری جوانی ۳۲ ساله به جرم مزاحمت اینترنتی در کاشان خبر داد و ابراز داشت: متأسفانه استفاده بی رویه و دانش کاربران از شبکه‌های اجتماعی خارجی مشکلات بسیاری را برای کاربران به وجود آورده است و پنهان ماندن هویت و آزادی بی قید و شرط در ارسال مطالب موجب شده است تا افرادی ناآگاه به این فضا وارد شوند که با انتقام‌جویی و اختلافات شخصی به این بستر ورود پیدا می‌کنند.

وی با بیان اینکه خانمی به دلیل مزاحمت فرد یا افرادی برای او در شبکه‌های مجازی به پلیس مراجعه کرد، گفت: مراتب به صورت ویژه در دستور کار پلیس فتا شهرستان کاشان قرار گرفت که با انجام یک سری اقدامات فنی و تخصصی پلیسی جوانی ۳۲ ساله را شناسایی که با کسب دستور از مقام محترم قضائی نامبرده را دستگیر که در بازجویی به بزه انتسابی خود اقرار کرد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: