به روز شده در: ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۱
کد خبر: ۱۱۱۰۲
تاریخ انتشار: ۰۹:۴۶ - ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 May 08
بازیگر مذکور قراردادی ۱۲ ماهه را با این شرکت بسته که طی آن حتی در ماه‌هایی که مشغول بازی در سریال نیست حق بازی در هیچ فیلم و تئاتری را نخواهد داشت تا پس از یک سال غیبت او، توزیع این سریال با استقبال بالاتری از سوی مخاطبان مواجه شود.

 

کیهان: یک بازیگر پرحاشیه برای بازی در سریالی در شبکه نمایش خانگی 7 میلیارد قرارداد بسته / او برای بازی نکردن در دیگر کارها طی یک سال، ماهانه 600 میلیون. دیگر نیز می گیرد

کیهان نوشت: قرارداد نجومی یک شرکت تولیدکننده سریال در شبکه نمایش خانگی با یک بازیگر، خبر از گسترش جدی پول‌های مشکوک و بی‌بند و باری مالی در این عرصه می‌دهد. اتفاقی که ورود جدی دستگاه قضایی را می‌طلبد.

یکی از عواقب تولید فیلم با «پول مشکوک» تعیین دستمزدهای نجومی و نامتعارف برای بازیگران است. به طور مثال، در یکی از پروژه‌های سینمایی به بازیگری بابت حضور در دقایقی کوتاه، دستمزد میلیاردی پرداخت شده است. اما در نمونه جدید این گونه پرداخت‌ها، برای «بازی نکردن» یک بازیگر نیز دستمزد تعیین شده است!

منابع خبری از قرارداد بیش از هفت میلیاردی یک شرکت تولید کننده سریال برای شبکه نمایش خانگی با بازیگری جنجالی و پرحاشیه خبر داده‌اند.

بر اساس گزارش هفت راه، بازیگر مذکور قراردادی ۱۲ ماهه را با این شرکت بسته که طی آن حتی در ماه‌هایی که مشغول بازی در سریال نیست حق بازی در هیچ فیلم و تئاتری را نخواهد داشت تا پس از یک سال غیبت او، توزیع این سریال با استقبال بالاتری از سوی مخاطبان مواجه شود.

یعنی این بازیگر حتی برای «بازی نکردن» ماهیانه ۶۰۰ میلیون تومان دستمزد دریافت خواهد کرد. این قرارداد، نمونه دیگری از حضور «پول مشکوک» و احتمالا آلوده در تولیدات فرهنگی است.

 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: