به روز شده در: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۳
کد خبر: ۱۰۰۷۴
تاریخ انتشار: ۰۹:۵۳ - ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 April 15
مدیر مرکز روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری گفت: پرسنل مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل و تمامی مسئولین روابط عمومی های واحدهای تابعه این دانشگاه با اهدای یک روز از حقوق فروردین ماه خود برای کمک به سیل زدگان به یاری این عزیزان شتافتند.

 به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، سید علی درخشان افزود:  مدیریت روابط عمومی و اموربین الملل دانشگاه با همکاری سازمان بسیج جامعه پزشکی، مجمع خیرین سلامت استان و بسیج کارکنان دانشگاه اقدام به برگزاری پویش مهربانی نموده و با استقرار چادر جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی(شامل : پتو، موادغذایی پوشاک، لوازم بهداشتی و ظروف یکبار مصرف، دارو و ... ) به مدت یک هفته هدایای کارکنان  به  مناطق سیل زده جمع اوری نمود .

وی تصریح کرد: همچنین با همکاری معاونت فرهنگی، کانون ها و تشکل های دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد پویش کمک به سیل زدگان با شعار "دوباره می سازیم" را از تاریخ ۲۴ لغایت ۲۸ فروردین ماه برگزار و مقابل دانشکده بهداشت چادر دریافت کمک به سیل زدگان برپا نموده اند.

مدیر مرکز روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با اشاره به حرکت نوعدوستانه جامعه مامایی و آزمایشگاهی کشور برای اختصاص هزینه برگزاری مراسم روز جهانی ماما و آزمایشگاه افزود: ماماها و پرسنل امور آزمایشگاهی همواره در شرایط سخت رسالت خود را در حیطه مسئولیت اجتماعی به نحو احسن انجام می دهند و امروز نیز که گروهی از هموطنان عزیز در مناطق سیل زده نیاز به کمک دارند در اقدامی تحسین برانگیز هزینه برگزاری مراسم روز جهانی ماما که هر ساله توسط سازمان نظام پزشکی در تهران و سایر شهرهای کشور برگزار می شود را برای کمک به زنان و مادران باردار مناطق سیل زده اختصاص دادند.

درخشان ضمن تقدیر از این حرکت نوعدوستانه ماماها و کارشناسان آزمایشگاهی شاغل در واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی استان از اعضای هیئت علمی، اساتید، کارکنان خواست در صورت تمایل برای اهدای بخشی از دریافتی خود برای کمک به سیل زدگان، هماهنگی لازم را با واحد امور مالی محل خدمت خود بعمل آورده تا با مشارکت در این کار خداپسندانه ضمن کمک به کاهش درد و رنج هموطنان خود، باری دیگر همبستگی و وحدت میان ملت ایران را به رخ دشمنان نظام بکشانند.

۴۶

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: