به روز شده در: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۳
کد خبر: ۱۰۰۵۳
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۴ - ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 April 15
نماینده مردم فلاورجان در مجلس گفت: اگر هزینه برگزاری جلسات مجلس را به سیل زدگان بدهیم بهتر است چرا که آنها با مشکلات جدی روبرو هستند ضمن اینکه مردم از اولین روز آغاز جلسات مجلس در سال جدید خواهان اقدام عاجل در مورد پرداخت خسارات هستند.

به گزارش فارس، حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی، روز گذشته (۲۵ فروردین) در تذکر شفاهی در صحن علنی گفت: از همه مردم شریف ایران به ویژه سپاه، بسیج، ارتش‌، نیروی انتظامی و بخش‌های مختلف دولت در خصوص اقدامات و خدمات رسانی به سیل زدگان اخیر و کمک به آنها تشکر می‌کنم. 

وی افزود: نحوه برگزاری جلسه امروز مورد انتقادم است و دیگر نمایندگان هم از اداره جلسه امروز گلایه دارند و بهتر است هیئت رئیسه فیلم جلسه امروز را بازبینی کرده و اقدامات خود را مرور کند. 

نماینده مردم فلاورجان در مجلس تصریح کرد: امروز برخی از وزرا سخنرانی کرده و به نمایندگان گزارش دادند در حالی که ۴ ساعت وقت مجلس گرفته شد؛ در حالی که هزینه سنگینی برای برگزاری هر جلسه مجلس داده می‌شود. 

وی افزود: اگر هزینه برگزاری جلسات مجلس را به سیل زدگان بدهیم بهتر است چرا که آنها با مشکلات جدی روبرو هستند ضمن اینکه گزارشاتی که تلویزیون پخش می‌کند را اگر ملاحظه کنیم متوجه می‌شویم که مردم از اولین روز آغاز جلسات مجلس خواهان اقدام عاجل در مورد خسارات هستند.

موسوی لارگانی گفت: مردم خواهان تصویب بودجه و تعیین اعتباری برای کمک به خسارت دیدگان هستند. 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: