به‌روز شده در: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵

gozarnews.ir

تجارت کشور معطل دستورالعمل بانک مرکزی

رئیس کنفدراسیون صادرات گفت: تعدادی از فعالان اقتصادی به دلیل خوش حسابی و فعال بودن توانسته‌اند در بازارهای مختلف اعتبار بالایی به دست بیاورند و الان موعد سررسید حساب‌های آن‌ها رسیده است اما موضوع این است آنها نمی‌توانند از صرافی‌ها دلار خریداری کرده و بدهی خود را به شرکت مادر پرداخت کنند از طرف دیگر به دلیل نداشتن ثبت سفارش و فاکتور جدید بانک به آن‌ها ارز اختصاص نمی‌دهد و همین امر سبب شده که اعتبار آن‌ها در معرض تهدید قرار بگیرد.

رکوردشکنی‌ها در بازار ارز روزانه شد

در جریان معاملات بازار آزاد تهران، قیمت دلار به ۵۴۰۰ تومان رسید و قیمت سکه طرح جدید هم ۳۲ هزار تومان افزایش یافت. افزایش روزانه قیمت ارز و آشفتگی بازار در حالی ادامه دارد که مسئولان بانک مرکزی همچنان در این باره سکوت کرده اند.

خريد و فروش دلار شغل دوم برخی کارمندان شد

بازار ارز دوباره آشفته شده است؛ دلالان در آستانه شب عید خیمه‌شب بازی راه انداخته‌اند و دلارفروشی، شغل دوم برخی کارمندان شده است.

نرخ بیکاری از نگاه مرکز آمار ایران

رئیس مرکز آمار ایران گفت: در حال‌حاضر مجموعه بیکاران مطلق کشور ۳ میلیون و ۲۲۶ هزار نفر است، ضمن اینکه در نه ماهه ابتدای سال جاری، تعداد شاغلان ۳.۶ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشت.

هشدار به تجار؛ خرید آزمایشی ارز ممنوع

سامانه جامع تجارت از تجار خواسته است از ثبت درخواست آزمایشی خرید ارز به طور جدی خودداری کنند.

تقدیر از مشتریان وفادار کرمان موتور با مسابقه و سرگرمی

باشگاه مشتریان کرمان موتور 10 هزار عضو فعال دارد

نیکزادی: نرخ خرید تضمینی گندم در بودجه ۹۷ کاهش یافته است/برخی گندم‌کاران اقدام به فروش زمین‌هایشان با قیمت‌های نازل کرده‌اند

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: نرخ خرید تضمینی گندم در بودجه ۹۷ کاهش یافته است.