به‌روز شده در: ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۳

gozarnews.ir

حملات به ظریف به خاطر دفاع او از FATF به مصلحت کشور نیست / او حتما مستنداتی دارد و بر اساس آن صحبت می کند

فرمانده سپاه: پاسخ‌های ما به آل‌سعود چراغ‌خاموش اما دردناک است / این پاسخ‌ها گاهی قابلیت رسانه‌ای شدن ندارد اما به‌شدت آن‌ها را می‌سوزاند

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به یاوه‌گویی‌های رژیم آل‌سعود علیه کشورمان گفت: پاسخ‌های انقلاب اسلامی در مقابل این رژیم عمدتاً غیررسانه‌ای و غیرعلنی و به‌صورت چراغ‌خاموش، مخفی اما دردناک برای آن‌هاست.

احضار ظریف بخاطر اظهاراتش درباره پولشویی

در پی اظهارات وزير امور خارجه درباره پولشویی گسترده در کشور و عدم ارائه مستندات، رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس از دعوت وی به این کمیسیون برای ارائه توضیحات خبر داد.

اقدام العبادی پس از حمله به کنسولگری ایران در بصره

«حیدر العبادی»، با صدور دستوری خواستار تحقیق از یگان‌های امنیتی مسئول محافظت از نهادهای عراقی و کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در بصره شده است. العبادی این دستور را به دلیل کوتاهی این نهادها در عمل به وظایفشان برای محافظت از اماکن مربوطه صادر کرده است.

در اجلاس قزاقستان؛ کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر امضاء شد+ متن سند و اعلامیه تفسیری ایران

روسای جمهور پنج کشور ساحلی دریای خزر در بیانیه ای که در پایان نشست مشترک خود در قزاقستان منتشر کردند ، ضمن برشمردن طیف گسترده ای از توافقات در حوزه های مختلف از جمله سیاسی، اقتصادی و امنیتی با هدف تقویت همکاری های مشترک، تاکید نمودند: دریای خزر دریای صلح، همدلی، حسن همجواری و همکاری‌های مؤثر بین‌المللی است.

تظاهرات اعراب در اسراييل علیه دولت یهود

هزاران نفر روز شنبه ۱۱ اوت (۲۰ مرداد) در تل‌آویو علیه قانون «دولت-ملت یهود» تظاهرات کردند.

سخنگوی وزارت خارجه: تقسیم خزر در کنوانسیون رژیم حقوقی مطرح نیست

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: کنوانسیونی که امروز به امضاء سران ۵ کشور ساحلی خزر می رسد چارچوب های کلی همکاری ها و اصول اساسی مربوط به رژیم حقوقی دریای خزر را تعیین می‌کند و با توجه به خاص بودن این دریاچه بزرگ، رژیم حقوقی خاصی فارغ از کنوانسیون های موجود تدوین و اجرا خواهد شد.

روحانی: با امضای کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر، گام بسیار مهمی برداشته شد؛ اما هنوز موضوعات مهمی باقی مانده

حسن روحانی رئیس جمهور روز یکشنبه در اجلاس سران کشورهای ساحلی دریای خزر در قزاقستان با بیان اینکه امروز دریای خزر، به عنوان منطقه ای بسیار مهم و راهبردی، کانون دوستی، همکاری و همگرایی بین دولت ها و ملت های آن است، گفت: اکنون این منطقه به الگویی موفق برای تضمین صلح، ثبات، دوستی، حسن همجواری و پیشرفت تبدیل شده است و این اجلاس یک قدم دیگر در جهت همگرایی بیشتر در منطقه است که باید با برداشتن قدم های دیگر تقویت شود.

اژه‌ای: احمدی‌نژاد پرونده قضایی دارد اما زمان رسیدگی معلوم نیست / زمان دادگاه مشایی مشخص نشده / تا این لحظه، رییس سابق بانک مرکزی احضار و بازداشت نشده / درباره شایعه بازداشت پسر نوبخت با مقداری سلاح، دیر یا زود مطلع می‌شوید / بازداشت ۶۷ نفر از اخلالگران اقتصادی / بیش از صد کارمند دولت و افراد صاحب سمت ممنوع الخروج شدند

حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای گفت: برای مقابله در برابر سودجویان در هفته‌های گذشته در قوه چند بازپرس برای این کار در نظر گرفته شد. دادستان تهران موظف شد که نظارت مستمر شبانه روزی داشته باشد. معاون اول هدایتگر این جریان شد و دادستان کل کشور موظف شد که تلاش کند و پروندهایی که مرتبط با این موضوع است از شهرستان‌ها به تهران احاله شود.

وزیر خارجه به کمپین «فرزندت کجاست» پیوست / ظریف: فرزندانم در تهران سکونت دارند/ پسر و دخترم استخدام هیچ جای دولتی نیستند

وزیر خارجه کشورمان در توضیح زندگی فرزندانش گفت: پسرم لیسانس برق و فوق لیسانس مدیریت بازار دارد و با همسر و دخترش در تهران زندگی می کنند و استخدام هیچ جایی نیست و در حوزه مدیریت بازار، کار مشاوره‌ای انجام می‌دهد. ظریف ادامه داد: دخترم طراح داخلی است و با همسر و دخترش در تهران زندگی می کنند و بیشتر به تربیت فرزندش مشغول است و برخی اوقات طراحی داخلی برای دوستان و اقوام انجام می‌دهد.

فرمانده ناجا: گزارشی درباره آتش زدن عمدی هورالعظیم توسط عراقی‌ها نرسیده

فرمانده نیروی انتظامی درباره ادعایی که اخیرا درباره عمدی بودن آتش سوزی هورالعظیم از سوی کشور عراق مطرح شده است نیز گفت: تا این لحظه هیچ گزارشی در خصوص آتش زدن هورالعظیم توسط عراقی‌ها به ما نرسیده است.
پیشنهاد گذارنیوز
آخرین اخبار
علم و تکنولوژی