شنبه ۲۹ آذر ۹۳ - December 20, 2014

کدخبر : 90764
یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۶

شرط کارت دریافت یارانه برای سبد کالا را حذف کنید / نقص های سامانه های استعلام

به گزارش خبرنگار شبکه ایران، در سامانه پیامکی این وزارت خانه برای ارائه سبد کالا پس از ارسال شماره ملی با پیغام سبد کالایی موجود نیست مواجه خواهید شد و این در حالی است که خانواده شما بر اساس بندهای تخصیص سبد کالا مشمول دریافت این سبد قرار گرفته است.

اما جدای از نقص هر کدام از چهار روش ذکر شده، وزارت صنعت اعلام کرده که مشمول در زمان تحویل سبد کالا باید کارت بانکی متصل به حساب یارانه ها را همراه داشته باشد و گرنه سبد کالایی به وی تعلق نمی گیرد.

اشکال کار اینجاست که در حال حاضر، اگر خانواری دو نفره که اخیرا متاهل شده اند و یکی از آن ها دانشجو باشد، ضمن اینکه کارت دریافت یارانه را هنوز دریافت نکرده اند، چگونه می توانند از این سبد کالا بهره مند شوند؟

آیا وزارت صنعت، معدن و تجارت آمار تمام افرادی که درخواست کارت داده اما هنوز کارت خود را دریافت نکرده اند و یا هنوز درخواست کارت یارانه مجزا نداده اند، را در اختیار دارد؟

آیا این افراد باید به خاطر نداشتن کارت یارانه به خاطر فرآیندهای اداری، از دریافت سبد کالا محروم شوند؟

قطعا اشکالاتی از این دست در نحوه دریافت سبد کالا می تواند مشکلات فراوانی را ایجاد کند، بنابر این بهتر است وزارت صنعت، معدن و تجارت شرط داشتن کارت متصل به حساب یارانه ها را از شروط دریافت سبد کالا حذف کند.
//۳۰

برچسب ها :
نظرات بازدید کنندگان
 1. من کد ملیم رو به یامانه پیامک دادم -سبد کالا تخصیص داده شده ولی شماره کارتی ندارم چون حسابمن دفترچه بوده-حالا به بانک مراجعه کردم و بانک هم گفته که باید یه حساب جدید باز کنی چون این حساب نمیشه کارت بگیری بعد دوباره حساب باز کردم تو سامانه هم شماره کارت و حساب جدید رو زده ولی باز سامانه هدفمندی یارانه ها میگه که کارتی تخصیص داده نشده باید چیکار کنیم بابا این چه مسخره بازی است-راه بهتر هم هست که سبد کالا بدن-مثلا بر اساس کد ملی و یا سامانه اینترنتی بشه سبد کالا رو گرفت

 2. من کد ملیم رو به یامانه پیامک دادم -سبد کالا تخصیص داده شده ولی شماره کارتی ندارم چون حسابمن دفترچه هست بانک تجارت حالا باید چکار کنم

 3. من کارتم دارم اما باز میگه شماره کارت تخصیص داده نشده.چیکار کنیم؟

  • من هم کارت دارم یارانه هم می گیرم سامانه برام جواب داده سبد کالا برای شما تخصیص داده می شود ولی کارتی برای تحویل سبد کالا به سامانه اعلام نشده است….مشکل از کجاست؟
   چیکار باید کرد؟
   کسی می دونه لطفا بگه؟

 4. من کارتم دارم اما باز میگه شماره کارت تخصیص داده نشده.چیکار کنیم؟

 5. من کارتم دارم اما باز میگه شماره کارت تخصیص داده نشده.چیکار کنیم؟ بابا کجا به مشکل مون رسیگی میکنن؟؟؟

 6. بابا من کارت دارم با همین کارتم یارانه میگیرم ولی باز میگه کارتی متصل نیست این چه وضعیه آخه هر کجا هم که مراجعه می کنی کسی پاسخگو نیست

 7. من کارتم دارم اما باز میگه شماره کارت تخصیص داده نشده.چیکار کنیم؟ بابا کجا به مشکل مون رسیگی میکنن؟؟؟

 8. من کارت دارم و به بانک هم مراجعه کردم و شماره کارتمو واسم ثبت کردن. ولی الان بازم مینویسه کارتی متصل نیست، به بانک مراجعه شود. لطفا یکی جواب بده.

 9. سامانه برام جواب داده سبد کالا برای شما تخصیص داده شده ولی کارتی برای تحویل سبد کالا به سامانه اعلام نشده است ، من دیروز به بانک مراجعه و برای حساب یارانه ام کارت گرفتم آیا حالا می توانم برای دریافت سبد کالا به فروشگاه ها مراجعه کنم ؟

 10. سامانه برام جواب داده سبد کالا برای شما
  تخصیص داده شده ولی کارتی برای تحویل سبد کالا به سامانه اعلام نشده است ،
  من دیروز به بانک مراجعه و برای حساب یارانه ام کارت گرفتم آیا حالا می
  توانم برای دریافت سبد کالا به فروشگاه ها مراجعه کنم ؟سامانه هنوز میگه شماره کارت ثبت نشده . چه کنم ؟

 11. سامانه برام جواب داده سبد کالا برای شما
  تخصیص داده شده ولی کارتی برای تحویل سبد کالا به سامانه اعلام نشده است ،
  من دیروز به بانک مراجعه و برای حساب یارانه ام کارت گرفتم آیا حالا می
  توانم برای دریافت سبد کالا به فروشگاه ها مراجعه کنم ؟سامانه هنوز میگه شماره کارت ثبت نشده . چه کنم ؟

دیدگاه شما