تاریخ انتشار: ۰۷ ارد ۱۳۹۵

بزرگترین گروه مجازی حامیان دولت  در بیانیه‌ای به مناسبت دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، ضمن دعوت از مردم برای حضور پرشور آنان در دور دوم انتخابات، حمایت خود را از تعدادی اعلام کرد متن بیانیه به شرح ذیل است 

#باز_نشر
بیانیه بزرگترین گروه مجازی حامیان دولت تدبیر و امید و اعلام حمایت از لیست امید

بزرگترین گروه مجازی حامیان دولت  در بیانیه‌ای به مناسبت دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، ضمن دعوت از مردم برای حضور پرشور آنان در دور دوم انتخابات، حمایت خود را از تعدادی اعلام کرد متن بیانیه به شرح ذیل است 

بسم اله الرحمن الرحیم
وصیت من به ملت شریف آن است که در تمام انتخابات در صحنه باشند.((امام خمینی (ره))

بنیانگذارجمهوری اسلامی با استعانت از مکتب صیانت بخش اسلام، حماسه بزرگی را در عصر مادیگری آفریده، نظامی را بنیان نهادند که مبتنی بر آراء و خواست عمومی بود. رهبر کبیر انقلاب اسلامی بر دو کلمه جمهوریت و اسلامیت نظام تاکید فرمودند و هرگز اجازه ندادند یک کلمه از آن کم یا کلمه ای بدان اضافه شود. آنگاه ملت بزگوار ایران اسلامی در یک انتخابات با شکوه در آن صحه گذاشت ومتعاقب آن مجلس به عنوان اراده مردم ویکی از ارکان نظام اسلامی، نقش بسیار مهمی را در سرنوشت جامعه ایفا نمود. مجلس مقتدر و با حیثیت، آبروی کشور بوده و مناسب ترین بستر برای توسعه می باشد و به عنوان نماد مردم سالاری دینی موزد علاقه و پذیرش مردم خواهد بود.
مشارکت گسترده مردم در انتخابات ضامن گردن نهادن همه به نتیجه انتخابات و قوانین منبعث از آن بوده و حاکمیت ملی در عرصه سیاسی به ویژه مساله انتخابات با حضور گسترده و مشارکت کلیه شهروندان تجلی پیدا می کند و این در گرو برقراری شرایط آزاد و برابرجهت تبلیغات همه کاندیداهای نمایندگی است.
همواره ثواب این بوده و هست که بزرگان، مسئولین و دست اندرکاران برگزاری انتخابات تدابیری اتخاذ نمایند که با توجه به شرایط موجود کشور، تمام جریان ها و گروه های وفادار به نظام اسلامی و نخبگان همت خود را صرف جلب مشارکت مردم در انتخابات نمایند.متاسفانه امروز از جوانب مختلف و با انگیزه های گوناگون سعی می شود مشارکت مردم را در انتخابات کاهش دهند.در شرایط حاضرهر گونه تفکری که به عدم مشارکت مردم منجرشود محکوم است.
به  فرموده مقام معظم رهبری:((مجلس مظهر آراء مردم در اداره این نظام است))

انتظار داریم مردم بزرگوار حوزه های انتخابیه با حضور پر شور خود در دوره دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که برگزار خواهد شد شرکت نمایند.لذا ضمن احترام به دیگر نامزدها پیشنهاد می گردد و به کاندیدای لیست امید( و کاندیداهای برگزیده و منتخب گروه حامیان) در حوزه انتخابیه شهرستانهای مورد نظر رای دهند.
لیست کاندید های گروه حامیان به شرح زیر است :
ماکو : عین الله شریف‌پور
تبریز : ۱- زهرا ساعی-۲- میرعلی اصغر الموسوی۳- شهاب الدین بی مقدار۴- عباس عباس زاده
اردبیل : محمد فیضی
شهرضا : خانم محمودی
ایلام،مهران، شیروان و چرداول : جلال میرزایی
رباط کریم : خانعلی ابراهیم نکو
تربت حیدریه : باستانی
اهواز : هومایون یوسفی
شیراز : اکبری
سنندج، دیوان دره و کامیاران : سالار مرادی
کرمانشاه : احمد صفری
گرگان : تربتی نژاد
خرم آباد : سید محمد خان بیرانوندی
اراک ، کمیجان و خنداب : سید مهدی مقدسی
شازند : علی ابراهیمی
ساوه زرندیه : منصوری
بندر لنگه ، بستک و پارسیان : زمزم نژاد
شهریار : مهندس محمودی
ملایر : علیرضا امامی

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس