تاریخ انتشار: ۱۷ اسف ۱۳۹۴

بیانیه دکتر مهدی عبداله پور کاندید انتخابات مجلس که از حوزه خلخال و کوثر کاندید شده بود به شرح زیر است.

بنام خدا

مردم شریف و بزرگ منش خلخال ، کوثر ، هشجین و کلور

سلام علیکم

أوازه فرهنگ ، أدب ، محبت و بزرگواری مردمان شریف این خطه کهن در درازنای تاریخ تلالو یافته و فراتر از قلل رفیع منطقه أوج گرفته است .
کهن دیار ما زخمی از فقر را که نتیجه عملکرد مدیران در طول زمان است بر تن و روح خود می بیند ، بدین سبب خدمتگزاری در این پهنه پر غرور را شوق انگیز و غرور افرین می دانم
لازمه سیر استکمالی انقلاب شکوهمند إسلامی ایران را اندیشه اصلاحی واقعی که به تعبیر مقام معظم رهبری اصلاح جز ذات انقلاب است می دانم
بالندگی ، پایندگی اصلاح و تعالی این منطقه پرظرفیت را مستلزم تفکر اصلاح طلبانه ، راهبردها ، برنامه ها ، تدابیر ، فعالیت ها و مجاهدت های اگاهانه می دانم.
تفکر کاسب کارانه ، اقدامات تفرقه افکنانه و اصلاح طلبی تاجر مآبانه که برای عده ای
ابزار ارتزاق و کالأی برای فروش و چنگ زنی به مال و ثروت و پست و مقام و نه وسیله ای برای خدمت صادقانه محسوب می شود را سهم مهلک برای منطقه می دانم . که تفاوت ماهوی با اصلاح طلبی اخلاق مدارانه و مبتنی بر ارزشها و مبرا از انحراف دارد .
اندیشه ” رأی پاک ” و حضور اگاهانه شما مردم شریف کاسبان اصلاح طلب نما و تاجران رأی را منزوی تَر ، تهی بودن مغز و خالی بودن مشت های انان را روشن تَر کرد .
خدمت گزاری صادقانه ، تعامل عالمانه ، تحقق رأی پاک و زودن فقر از تن و روح منطقه را با تزریق امید ، در جوانان پرشور ، تکریم آحاد مردم ، تفکر جمعی و برنامه ریزی راهبردی تحت مدیریت عالمانه را نسخه شفا بخش این منطقه می دانم.

سپاسگزار محبت های شما
پاینده و مانا باشید
فرزند کوچک این خطه کهن و کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای إسلامی
مهدی عبدالله پور

برچسب ها:
نظرات شما
  1. درود بر ایشان

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس