تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۴

کمپین « حمایت از برجام » در تلگرام همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد. به گزارش “گذارخبر” خبرنگار گذار خبر به کمپین حمایتی از تیم هسته ای برخورد کرد کمپین حمایت از برجام این کمپین با برنامه های خاصی در جهت محقق ساختن اهداف دولتو حمایت از تیم هسته ای و مطالبات مردم از […]

کمپین « حمایت از برجام » در تلگرام همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد.
به گزارش “گذارخبر” خبرنگار گذار خبر به کمپین حمایتی از تیم هسته ای برخورد کرد
کمپین حمایت از برجام این کمپین با برنامه های خاصی در جهت محقق ساختن اهداف دولتو حمایت از تیم هسته ای و مطالبات مردم از دولت دیده میشود این کمپین خودجوش بوده و توسط مردم اداره میشود.این در حالیست که این کمپین در صفحات  اینستاگرام بقیه شبکه های اجتماعی بوجود آمد است.این کمپین با بی مهری برخی از گروه ها و بی مهری برخی  افراد در صفحات  اینستاگرام مواجه شده بود.
حمایت‌های خودجوش طی چند ماه های گذشته در فضای مجازی نیز کمپین با هشتگ «حمایت از برجام» و تحت عنوان “فرجام فرجام”، جنبش «تیم هسته ای تنها نیست» به راه افتاده است. این کمپین‌ که به نظر می‌رسد از فضای تلگرام کار خود را آغاز کرده و باز تاب خوبی در کشور داشته است و در اینستاگرام و سایر شبکه های مجازی نیز فعالیت‌های خود را گسترش داده و بعضی از کاربران نمایه و نام خود را در راستای حمایت از تیم هسته ای تغییر داده‌اند.
آمار این کمپین نشان میدهد بیش از ۶۰۰هزار نفر مطالب این کمپین را دنبال و آن را حمایت میکنند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس