تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون عملیات سازمان امدادو نجات جمعیت هلال احمر از مصدومیت ۹ مسافر در برخورد دو دستگاه خودروی سواری خبر داد و گفت: نیروهای امدادی پنج نفر از آنها را به نزدیک‌ترین بیمارستان انتقال دادند. به گزارش ایسنا، شاهین فتحی از برخورد دو دستگاه خودروی سواری پراید و پژو، خبر داد و گفت: ساعت ۳:۰۳ […]

[ad_1]

معاون عملیات سازمان امدادو نجات جمعیت هلال احمر از مصدومیت ۹ مسافر در برخورد دو دستگاه خودروی سواری خبر داد و گفت: نیروهای امدادی پنج نفر از آنها را به نزدیک‌ترین بیمارستان انتقال دادند.

به گزارش ایسنا، شاهین فتحی از برخورد دو دستگاه خودروی سواری پراید و پژو، خبر داد و گفت: ساعت ۳:۰۳ دقیقه امروز در کیلومتر ۲۰ محور سربیشه دو دستگاه خودروی سواری پراید و پژو با یکدیگر برخورد کردند.

وی افزود: در اثر این تصادف ۹ سرنشین دو خودرو مصدوم شدند که نیروهای امدادی پنج نفر از آنها را به نزدیک‌ترین بیمارستان انتقال دادند.

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان هلال احمر، به گفته معاون عملیات سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر، بعدازظهر روز گذشته  نیز برخورد سواری نیسان با کامیون در محور چهارمحال بختیاری- بروجن حادثه آفرید و دو مصدوم بر جای گذاشت.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس