تاریخ انتشار: ۰۶ بهم ۱۳۹۴

تازه‌ترین ویدئو از گروه تروریستی داعش نشان می‌دهد ۹ نفری که از عوامل حملات تروریستی ۱۳ نوامبر در پاریس بودند در سوریه و عراق در حال اعدام و یا سربریدن هستند.

به گزارش “گذارنیوز”  اصالت این ویدیوی منسوب به داعش که در پایان آن انگلیس مورد تهدید قرار گرفته، تایید نشده اما کارشناسان گفته‌اند ویدیوی منتشر شده از تمامی ویژگی‌های متعارف ویدیوهایی که از سوی داعش منتشر می‌شود، برخوردار است.

 

این ویدیو که در کانال تلگرام داعش بارگذاری شده است، چندین فرد را در یک صحرا نشان می‌دهد که ظاهرا عاملان حملات تروریستی داعش در پاریس هستند. آنها می‌گویند این آخرین پیام ۹ شیر خلیفه است که فرانسه را به زانو در آوردند. این فیلم بار دیگر تصویر عناصر داعش را به خبر داغ رسانه‌های جهان تبدیل کرد.

 

سیمای یک تروریست‌ داعشی (+عکس)
این فیلم در حالی بازتاب گسترده خبری یافته است که بر اساس آخرین گزارش سازمان ملل به دلیل افزایش عضویت شهروندان فرانسه، مغرب، روسیه و تونس این کشورها در خطر حملات تروریستی قرار دارند.

بر اساس این گزارش، تونس با ۳۰۰۰ داعشی در رتبه اول، عربستان با حدود ۲۵۰۰ نفر در مکان دوم و فرانسه، روسیه، اردن و مغرب هر کدام با حدود ۱۵۰۰ تروریست در رتبه سوم جای دارند همچنین لبنان با ۹۰۰ نفر، انگلستان با ۷۰۰ و آلمان هم با ۶۰۰ نفر، رده های بعدی فهرست را به خود اختصاص داده اند. گزارش تصویری زیر نگاهی می‌اندازد به چهره عناصر داعش که به عنوان جدی ترین تهدید امنیتی جهان مطرح می‌شوند و عکس‌های آنها تاکنون در رسانه‌های این گروه تروریستی منتشر شده است.

دو تن از اعضای داعش در “الرقه”

یکی از عناصر خارجی داعش پاسپورت خود را جلوی دوربین پاره می‌کند.

یکی از عناصر خارجی داعش پاسپورت خود را جلوی دوربین پاره می‌کند.

.

 

“الغریب” یکی از عناصر الجزایری الاصل داعش در مکانی نامعلوم

 

 

یکی از عوامل حملات تروریستی پاریس با نام مستعار “ابوجاجا البلجیکی” که ویدئوی او به تازگی منتشر شده است.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس