تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] ۹ «خانه امید» بازنشستگان توسط جهانگیری، معاون اول رییس جمهور افتتاح شد. به گزارش ایسنا، محمد اسلامیان در یازدهمین همایش تکریم خانواده و بازنشستگان که در تالار وحد ت  در حال برگزار شدن است، بعد از افتتاح ۹ خانه امید توسط معاون اول رییس جمهور در این مورد اظهار کرد: با نمایندگان مجلس مذاکره […]

[ad_1]

۹ «خانه امید» بازنشستگان توسط جهانگیری، معاون اول رییس جمهور افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامیان در یازدهمین همایش تکریم خانواده و بازنشستگان که در تالار وحد ت  در حال برگزار شدن است، بعد از افتتاح ۹ خانه امید توسط معاون اول رییس جمهور در این مورد اظهار کرد: با نمایندگان مجلس مذاکره می‌کنیم تا این امکان فراهم شود تا شهرداری‌ها  زمین مناسب برای احداث خانه‌های امید در اختیار ما قرار بدهند تا ما عملیات ساخت و ساز را شروع کنیم.

 وی افزود: مدیریت خانه‌های امید بر عهده بازنشستگان است تا برنامه های مختلفی در آنجا اجرا کنند؛ هدف ما این است که در هر شهر با زنشستگان مکانی برای آنکه دور یکدیگر جمع شوند، داشته باشند.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه تا کنون ۲۲ خانه امید داشتیم گفت: امروز ۹ خانه امید در میانه، قزوین، ساری، آران و بیدگل، شهررضا، نورآباد ممسنی، رودبار، خمینی شهر  و دزفول افتتاح می‌ شود. 

به گزارش ایسنا، در این برنامه از ۱۰بازنشسته نمونه تقدیر شد که ژاله آموزگار پژوهشگر، نویسنده مترجم،  مهین میهن، دارانده نشان درجه هنر، بتول جواهری، آناتومییست، گرد آفرین بویراحمدی بانوی نخبه عشایر، استاد و کشاورز نمونه، ایرج جهانبش کارآفرین نمونه در حوزه صنعت، محمد ابراهیم صیف پور دارنده مدال المپیک و مربی تیم‌های ملی، ولی الله فرزاد استاد دانشگاه و پژوهشگر آمار، صمد فرخی استاد دانشگاه و پژوهشگر  فیزیک هسته‌ای، یدالله کمالی دهقان، پدر شهید مدافع حرم و محسن کمالی دهقان  و همسر دکتر رحمان دادمان وزیر فقید وزارت راه و ترابری از این جمله بودند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس