تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] فرمانده انتظامی استان فارس از کشف ۴۴۶ کیلوگرم موادمخدر با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان‌های همدان و کهکیلویه و بویر احمد در فارس خبر داد. به گزارش ایسکانیوز به نقل ازجام جم آنلاین از شیراز، سردار «احمد علی گودرزی» گفت: درپی دریافت خبری مبنی بر ترانزیت یک دستگاه تریلر مواد مخدر از […]

[ad_1]

فرمانده انتظامی استان فارس از کشف ۴۴۶ کیلوگرم موادمخدر با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان‌های همدان و کهکیلویه و بویر احمد در فارس خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل ازجام جم آنلاین از شیراز، سردار «احمد علی گودرزی» گفت: درپی دریافت خبری مبنی بر ترانزیت یک دستگاه تریلر مواد مخدر از استانهای شرقی به استان فارس و سپس به استان‌های تهران و شمال کشور، پلیس موضوع را در دستور کار قرار داد.

مأموران انتظامی به حوالی شهر شیراز اعزام و خودرو تریلر با شگردهای خاص پلیسی و هوشیاری ماموران توقیف و راننده خودرو دستگیر شد.

در بازرسی از این خودرو ۹۰ کیلوگرم تریاک که به طرز بسیار ماهرانه‌ای در باک جاسازی گردیده بود، کشف شد .

فرمانده انتظامی استان فارس در ادامه افزود: با همکاری و عملیات مشترک مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و پلیس کهکیلویه و بویر احمد، دو دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ در یکی از محورهای مواصلاتی استان مورد شناسایی قرار گرفته و متوقف شدند.

در بازرسی از این دو خودرو نیز ۱۲۵ کیلوگرم تریاک و ۹۹ کیلوگرم حشیش کشف ویک نفر متهم در این رابطه دستگیر شد.

گودرزی همچنین از انجام یک عملیات منسجم دیگر توسط مأموران انتظامی شهرستان داراب خبر داد و افزود: مأموران ایستگاه بازرسی «قلاتوبه» هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی ایسوزو مظنون و آن را متوقف کردند. در بازرسی از این خودرو ۱۳۲ کیلوگرم تریاک کشف و راننده به همراه همدستش دستگیر شد.

۷۰۴

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس