تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۴

معاون وزیر خارجه ایران و عضو تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای به خبرنگاران گفت که در وین بازار گمانه‌زنی، شایعه‌سازی و حدس و گمان بسیار داغ است. به گزارش گذارنیوز سیدعباس عراقچی گفت که انشاءالله هر زمان کار در مسیر صحیح خودش به نتیجه رسید، اعلام خواهد شد. این عضو تیم مذاکره‌کننده افزود که نکته‌ای که خوب […]

معاون وزیر خارجه ایران و عضو تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای به خبرنگاران گفت که در وین بازار گمانه‌زنی، شایعه‌سازی و حدس و گمان بسیار داغ است.

عراقچی

به گزارش گذارنیوز سیدعباس عراقچی گفت که انشاءالله هر زمان کار در مسیر صحیح خودش به نتیجه رسید، اعلام خواهد شد.

این عضو تیم مذاکره‌کننده افزود که نکته‌ای که خوب است همه مردم ایران به آن توجه داشته باشند، این است که در وین  بازار گمانه‌زنی‌ها، شایعه‌سازی‌ها و حدس و گمان بسیار زیاد است .

عراقچی گفت که رسانه‌های مختلف  از سراسر دنیا در اینجا حضور دارند و هرکدام داستانی را بالاخره  شروع به پردازش می‌کنند و برخی از آنها با اغراض خاص، برای جهت دادن به  مذاکرات و  ایجاد فضاهای  روانی مورد نظر خودشان تلاش می‌کنند.

این عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته‌ای ایران افزود: مردم شریف ایران نباید به این گونه  گمانه‌زنی‌ها توجهی داشته باشند و ان‌شاءالله هر موقع که کار در مسیر صحیح خودش به سرانجام رسید، اعلام خواهد شد.

وی همچنین گفت که بیش از ۹۰ درصد بحث‌هایی که مطرح شده و جزئیاتی که گفته می‌شود، صحت ندارد و برخی با اغراض خاصی  به این خبرها دامن می‌زنند

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس