تاریخ انتشار: ۲۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، ۸۷هزار کتابخانه در کشور فعالیت می‌کنند گفت: ۲۰۶ میلیون جلد کتاب دراین کتابخانه وجود دارد، که دارای ۱۲ میلیون عضو هستند. به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، علیرضا پور مختار، امروز در آیین افتتاح بزرگترین کتابخانه خیرساز کشور “سید افضل موسوی” از پروژه‌های بنیاد فرهنگی مصلی‌نژاد، با اشاره به […]

[ad_1]

دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، ۸۷هزار کتابخانه در کشور فعالیت می‌کنند گفت: ۲۰۶ میلیون جلد کتاب دراین کتابخانه وجود دارد، که دارای ۱۲ میلیون عضو هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، علیرضا پور مختار، امروز در آیین افتتاح بزرگترین کتابخانه خیرساز کشور “سید افضل موسوی” از پروژه‌های بنیاد فرهنگی مصلی‌نژاد، با اشاره به حق انتفاع ۱۶۶باب کتابخانه به نهاد واگذار شده است، گفت: ۲۶باب  کتابخانه نیر تا هفته کتاب تکمیل می‌شود.


مختار پور با بیان اینکه به زودی بنیاد برکت ۵۲ کتابخانه نیمه‌تمام را به اتمام می‌رساند، گفت: ۵ کتابخانه نیز در این زمینه ایجاد می‌شود.


وی گسترش کتابخانه و فرهنگ کتابخوانی و توسعه و اطلاع رسانی بیش از پیش امر کتابخوانی در حوزه پیش دبستانی و دبستانی را در حوزه آموزش پرورش و اطلاع رسانی و تبلیغات در این زمینه را حائز اهمیت عنوان کرد و گفت: اقدامات زیادی در سال‌های اخیر دراین زمینه انجام گرفته است.


مختارپور، با بیان اینکه ۸۷هزار کتابخانه در کشور فعالیت می‌کنند گفت: ۲۰۶ میلیون جلد کتاب در این کتابخانه وجود دارد، که دارای ۱۲ میلیون عضو دارند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس