تاریخ انتشار: ۰۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] تیم نفت تهران از بین ۱۰-۱۱ بازیکنی که از دست داده، ۸ بازیکنش در ترکیب اصلی و غالب پارسال بوده‌‌اند که این نفرات، علیرضا بیرانوند، جلال حسینی، سیامک کوروشی، سعید لطفی، مهدی شیری، علی قربانی، حمید بوحمدان و وحید امیری هستند. بین تیم‌های استقلال ونفت که ۱-۱ شدند، تفاوت‌ها وشباهت‌های قابل ملاحظه بین انها […]

[ad_1]

تیم نفت تهران از بین ۱۰-۱۱ بازیکنی که از دست داده، ۸ بازیکنش در ترکیب اصلی و غالب پارسال بوده‌‌اند که این نفرات، علیرضا بیرانوند، جلال حسینی، سیامک کوروشی، سعید لطفی، مهدی شیری، علی قربانی، حمید بوحمدان و وحید امیری هستند.

بین تیم‌های استقلال ونفت که ۱-۱ شدند، تفاوت‌ها وشباهت‌های قابل ملاحظه بین انها وجود دارد، این ۲ تیم بازیکن‌های زیادی را گرفته و از دست داده‌اند اما در عملکرد این ۲ تیم عدد ۸ خود‌نمایی می‌کند!

به گزارش “ورزش  سه”، تیم نفت تهران از بین ۱۰-۱۱ بازیکنی که از دست داده، ۸ بازیکنش در ترکیب اصلی و غالب پارسال بوده‌‌اند که این نفرات، علیرضا بیرانوند، جلال حسینی، سیامک کوروشی، سعید لطفی، مهدی شیری، علی قربانی، حمید بوحمدان و وحید امیری هستند.

 در حالی‌که استقلالی‌ها که ۱۰-۱۲ نفر را آورده‌اند، ۸ مرد شماره یک در فوتبال ایران را جذب کرده‌اند که حسین حسینی، علی قربانی، بختیار رحمانی، کاوه رضایی، وریا غفوری، فرشید باقری، کنعانی زادگان و رابسون هستند که در این میان عملکرد خوب نفتی‌ها که مدت زمان تمرین انها از نصف استقلال هم کمتر بوده در بازی اول بسیار بهتر بود و خنده بر لب کسانی اورد که مدافع ابقای نفتی‌ها در تهران بودند .

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس