تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی گفت: سومین نمایشگاه تخصصی معدن و صنایع معدنی از روز سه شنبه با حضور هفت شرکت داخلی در ارومیه برگزار می‌شود. به گزارش ایلنا، جعفرصادق اسکندری با اشاره به برپایی نمایشگاه تخصصی معدن و صنایع معدنی در این شهر اظهار داشت: سومین نمایشگاه تخصصی معدن از […]

[ad_1]

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی گفت: سومین نمایشگاه تخصصی معدن و صنایع معدنی از روز سه شنبه با حضور هفت شرکت داخلی در ارومیه برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، جعفرصادق اسکندری با اشاره به برپایی نمایشگاه تخصصی معدن و صنایع معدنی در این شهر اظهار داشت: سومین نمایشگاه تخصصی معدن از روز سه شنبه ۱۳ مهر به مدت چهار روز در محل پارک جنگلی ارومیه برگزار می‌شود.


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: در این نمایشگاه شرکت‌هایی از مشهد، شیراز، تهران، گلپایگان، تبریز، زنجان، آذربایجان‌غربی و نیز از جمهوری خودمختار نخجوان حضور دارند.


وی با اشاره به اینکه نمایشگاه تخصصی معدن و صنایع معدنی در بیش از ۵۰ غرفه و با حضور ۱۵۰ غرفه دار از استان‌های مختلف کشور برگزار می‌شود تصریح کرد: علاقه‌مندان می‌توانند هر روز از ساعت ۱۶ تا ۲۲ شب در این نمایشگاه حاضر شوند.


اسکندری بیان کرد: این نمایشگاه در زمینه ی تحقق اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل برگزار شده و با توجه به اینکه آذربایجان‌غربی سومین استان کشور در زمینه سنگ، معدن و صنایع وابسته به آن است بنابراین ضروری است که ظرفیت‌ها و قابلیت های این استان در معرض دید علاقه‌مندان و به ویژه شرکت ها قرار گیرد.


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی افزود: در این نمایشگاه، صنایع ساختمان، صنایع سنگ و معدن و نیز ماشین‌آلات وابسته معدنی به نمایش گذارده می‌شود.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس