تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شاهین‌دژ گفت: مرداد امسال ۷۷۶ مورد بازرسی از مراکز عمده و خردفروشی شاهین‌دژ انجام شد. امن‌الله نقدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در شاهین‌دژ با اشاره به عملکرد پنج ماهه این اداره اظهار داشت: در این بازه زمانی ضمن تشکیل جلسه کمیسیون نظارت بر امور اصناف، جلسه ساماندهی  […]

[ad_1]

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شاهین‌دژ گفت: مرداد امسال ۷۷۶ مورد بازرسی از مراکز عمده و خردفروشی شاهین‌دژ انجام شد.

امن‌الله نقدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در شاهین‌دژ با اشاره به عملکرد پنج ماهه این اداره اظهار داشت: در این بازه زمانی ضمن تشکیل جلسه کمیسیون نظارت بر امور اصناف، جلسه ساماندهی  واحدهای فاقد پروانه کسب نیز صورت گرفت.


رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شاهین دژ تصریح کرد: علاوه بر آن،رفع مشکلات مالیاتی اصناف با شرکت مداوم در جلسات مشترک با اداره دارایی شهرستان شاهین دژ نیز انجام شد.


به گفته نقدی، در حوزه نظارت و بازرسی اداره صنعت، معدن و تجارت در مرداد امسال تعداد ۷۷۶ مورد بازرسی از مراکز عمده و خردفروشی انجام و تعداد ۳۴ پرونده به ارزش ۴۸ میلیون و ۹۱ هزار و دو ریال تشکیل شد.


وی با اشاره به عملکرد حوزه معدن تصریح کرد: در این زمینه بازرسی از کامیون‌های حامل مواد معدنی به تعداد ۱۵، تحویل شن و ماسه رودخانه ای به تعداد چهار و بازدید و نظارت بر معادن کوهی به تعداد پنج مورد صورت پذیرفت.


نقدی افزود: در حوزه فرش نیز بازرسی مشترک با تامین اجتماعی و اتحادیه فرش  از کارگاه‌های قالیبافی به تعداد ۷۵مورد انجام شد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس