تاریخ انتشار: ۱۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه پیش پینی می شود امسال ۷۵۰ هزار زوج در آستانه ازدواج باشند، اظهار کرد: در حوزه اقتصادی با تولید کنندگان و فروشندگان مایحتاج خانواده وارد عقد تفاهم نامه و قرارداد شده ایم تا جوانان با اقساط ویژه از این مایحتاج برخوردار […]

[ad_1]

مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه پیش پینی می شود امسال ۷۵۰ هزار زوج در آستانه ازدواج باشند، اظهار کرد: در حوزه اقتصادی با تولید کنندگان و فروشندگان مایحتاج خانواده وارد عقد تفاهم نامه و قرارداد شده ایم تا جوانان با اقساط ویژه از این مایحتاج برخوردار شوند.

به گزارش ایسنا، ناصر صبحی در برنامه رادیویی «صبح و گفت وگو» با اشاره به نقش برنامه ریزی و متولی گری وزارت ورزش و جوانان، گفت: به دلیل تغییر سبک زندگی، نوع مشکلات نیز عوض شده و راهکارهای گذشته شاید جواب ندهد و هنر در این است که بتوانیم راه حل های مناسب را پیدا کنیم.

وی با اشاره به نامگذاری روزها در هفته ازدواج، اظهار کرد: بر اساس یافته های تحقیقی متخصصان در حوزه خانواده، متغیرهای مختلفی برای ازدواج در نظر گرفته اند و یکی از این عوامل، مدیریت مهارت های اقتصادی خانواده است.

صبحی گفت: داشتن شغل از سوی زوجین یا هزینه کرد درآمد از نکاتی است که در مدیریت اقتصاد خانواده مهم است که در قالب برنامه‌های مختلف در سراسر کشور [آموزش داده می شود] و امور اجرایی را نیز به مراکز مشاوره و سمن ها می سپریم.

وی افزود: در ستاد ساماندهی بالغ بر ۲۰ دستگاه مشارکت دارند و موظف هستند طبق بودجه تخصیصی، برای ساماندهی ازدواج جوانان اقداماتی صورت دهند و در این بین نقش وزارت ورزش و جوانان نیز مطالبه گری است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس