تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] طبق آنچه گفته می شود مبلغ ۱۰۰هزاردلاری رضایتنامه او به باشگاه شریف پرداخت نشده و قسط های دوم و سومی که باید طبق قرارداد به گولچ می رسیده به دست این بازیکن نرسیده و او تهران را ترک کرده و بازنگشته . حالا حسین هدایتی مدعی است که از کمک ۲۰۰هزار یورویی او برای […]

[ad_1]

طبق آنچه گفته می شود مبلغ ۱۰۰هزاردلاری رضایتنامه او به باشگاه شریف پرداخت نشده و قسط های دوم و سومی که باید طبق قرارداد به گولچ می رسیده به دست این بازیکن نرسیده و او تهران را ترک کرده و بازنگشته . حالا حسین هدایتی مدعی است که از کمک ۲۰۰هزار یورویی او برای انتقال گولچ فقط۳۰ هزار یورو به این بازیکن رسیده و نزدیک به ۷۰۰ میلیون تومان دیگر مفقود شده است.

 حسین هدایتی مدعی است که نزدیک به ۷۰۰ میلیون تومانی که برای کمک به باشگاه پرسپولیس پرداخت شده به مقصد نرسیده است. 

به گزارش گذارنیوز ، حسین هدایتی عضو سابق هیات مدیره باشگاه پرسپولیس  و اسپانسر فعلی این تیم روز گذشته در کامنتی در اینستاگرام از مفقود شدن مبلغی قابل توجهی پول خبر داد که باید هزینه جذب گولچ می شده است. 

700 میلیون تومان در باشگاه پرسپولیس گم شده؟

هدایتی در کامنت خود نوشت که ۲۰۰ هزار یورو برای پرداخت به گولج به باشگاه پرسپولیس داده است اما از این مبلغ فقط ۳۰ هزار یورو به گولچ پرداخت شده و ۱۷۰ هزار یوروی دیگر نه به باشگاه سابق این بازیکن برای رضایتنامه رسیده و نه خود بازیکن آن را دریافت کرده است. 

این مساله توسط هدایتی پس از آن مطرح شد که آنتونی گولچ یک هفته پس از پایان مرخصی خود به پرسپولیس بازنگشته و به نظر می رسد که به خاطر رعایت نشدن مفاد قرارداد تصمیم به عدم بازگشت گرفته است. 

طبق آنچه گفته می شود مبلغ ۱۰۰هزاردلاری رضایتنامه او به باشگاه شریف پرداخت نشده و قسط های دوم و سومی که باید طبق قرارداد به گولچ می رسیده به دست این بازیکن نرسیده و او تهران را ترک کرده و بازنگشته . 

حالا حسین هدایتی مدعی است که از کمک ۲۰۰هزار یورویی او برای انتقال گولچ فقط۳۰ هزار یورو به این بازیکن رسیده و نزدیک به ۷۰۰ میلیون تومان دیگر مفقود شده است. 

البته هنوز هیچ کدام از مسوولان پرسپولیس نسبت به این ادعا موضع گیری نکرده اند 

[ad_2]

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس