تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] اسامی جدید تیم ملی از سوی کارلوس کی روش اعلام شد. به گزارش ایسکانیوز، دقایقی پیش لیست جدید تیم ملی برای دو بازی پیش رو در برابر ازبکستان و کره جنوبی اعلام شد و بدین ترتیب هیچ بازیکنی از اعضای حاضر در اردوی تهران خط نخوردند. پس از پایان اردوی ملی پوشان ایران در […]

[ad_1]

اسامی جدید تیم ملی از سوی کارلوس کی روش اعلام شد.

به گزارش ایسکانیوز، دقایقی پیش لیست جدید تیم ملی برای دو بازی پیش رو در برابر ازبکستان و کره جنوبی اعلام شد و بدین ترتیب هیچ بازیکنی از اعضای حاضر در اردوی تهران خط نخوردند.

پس از پایان اردوی ملی پوشان ایران در ایروان، داریوش شجاعیان از بین بازیکنان حاضر خط خورد تا کارلوس کی روش با هجده بازیکن اردوی تهران را برگزار کند.

امروز نیز این مربی هفته بازیکن را از جمع لژیونرها به جمع بازیکنان اضافه کرد و بدین ترتیب میلاد محمدی در دفاع چپ از تیم ترک گروژنی روسیه، سعید عزت اللهی در پست هافبک دفاعی از تیم روستوف روسیه، علیرضا جهانبخش در پست بال راست از تیم آلکمار هلند، مسعود شجاعی در پست هافبک هجومی از تیم پانیونیوس یونان، رضا قوچان نژاد در پست خط حمله از تیم هیرنفین هلند، سردار آزمون در پست خط حمله از تیم روستوف روسیه و کریم انصاری فرد در پست خط حمله از تیم پانیونیوس یونان اضافه شده ها به تیم ملی برای دو بازی پیش رو هستند.

۶۰۴/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس