تاریخ انتشار: ۱۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سرپرست معاونت عملیات امداد و نجات با اشاره به برخورد تریلر با پژو ۴۰۵ در محور شهرضا-مبارکه گفت: در اثر این حادثه ۶ نفر جان خود را از دست داده و ۳ مسافر نیز مصدوم شدند. به گزارش فارس، شاهین فتحی ، با اشاره به وقوع سیل و آبگرفتگی طی ۲۴ ساعت گذشته در […]

[ad_1]

سرپرست معاونت عملیات امداد و نجات با اشاره به برخورد تریلر با پژو ۴۰۵ در محور شهرضا-مبارکه گفت: در اثر این حادثه ۶ نفر جان خود را از دست داده و ۳ مسافر نیز مصدوم شدند.

به گزارش فارس، شاهین فتحی ، با اشاره به وقوع سیل و آبگرفتگی طی ۲۴ ساعت گذشته در سه استان کرمان،‌آذربایجان شرقی و غربی اظهار داشت: ۱۴۵ نفر توسط نیروهای امدادی هلال‌احمر در ۸ شهر و روستا امدادرسانی شده و ۸۵ نفر نیز از طریق برپایی ۲۱ دستگاه چادر اسکان اضطراری یافتند.

وی با بیان اینکه امدادرسانی در این مناطق توسط ۵ تیم هلال‌احمر همچنان ادامه دارد گفت: طوفان شن نیز در شبانه روز گذشته سیستان و بلوچستان را گرفتار کرده که ۱۸۵۰ نفر تاکنون امدادرسانی شده‌‌اند.

فتحی به برخورد تریلر و ۴۰۵ در محور شهرضا – مبارکه اشاره کرد و گفت: بر اثر این حادثه ۶ مسافر جان خود را از دست داده و ۳ نفر نیز مصدوم شدند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس