تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] واژگونی خودروی کارنوال در شهرستان داورزن ۶مجروح برجای گذاشت. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سیدجمال معتمد الشریعتی فرمانده انتظامی شهرستان داورزن با اعلام این خبر گفت: روز گذشته یک فقره واژگونی خودرو در محور “سبزوار -داورزن” (بعد از مسجد اتکا اهل بیت ) به مرکز ۱۱۰ اعلام و […]

[ad_1]

واژگونی خودروی کارنوال در شهرستان داورزن ۶مجروح برجای گذاشت.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سیدجمال معتمد الشریعتی فرمانده انتظامی شهرستان داورزن با اعلام این خبر گفت: روز گذشته یک فقره واژگونی خودرو در محور “سبزوار -داورزن” (بعد از مسجد اتکا اهل بیت ) به مرکز ۱۱۰ اعلام و بلافاصله تیمی از عوامل انتظامی به همراه دیگر نیروهای امدادی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

او افزود: در بررسی های عوامل انتظامی در محل حادثه مشخص شد یک دستگاه خودروی کیا کارنوال با ۶ سرنشین که همگی اعضای یک خانواده بودند از جاده منحرف و واژگون شده است.

سرهنگ معتمد الشریعتی تاکیدکرد: در این حادثه هر ۶ سرنشین آن مجروح و با کمک نیروهای امدادی به بیمارستان شهرستان سبزوار منتقل شدند.

او ادامه داد: کارشناس پلیس راه علت تامه سانحه را بی توجهی به جلو و خستگی و خواب آلودگی راننده اعلام کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان داورزن در پایان از رانندگان خواست در هنگام رانندگی از اقداماتی نظیر صحبت کردن با تلفن همراه، خوردن و آشامیدن، تجاوز از سرعت مطمئنه و دیگر اقداماتی که باعث حواس پرتی و عدم توجه آن ها به جلو می شود پرهیز کنند و با رعایت مقررات رانندگی از حوادث دلخراش جلوگیری کنند.

۲۰۱۰۶

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس