تاریخ انتشار: ۲۶ ارد ۱۳۹۴

ارزش کل بازار فرابورس در پایان هفته معاملاتی منتهی به ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۹۰۴ هزار و ۳۳۰ میلیارد ریال شد. به گزارش گذارنیوز در هفته منتهی به ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴، حجم و ارزش معاملات فرابورس ایران در مقایسه با هفته قبل از آن به ترتیب ۱ و ۱۲ درصد افزایش یافت و ۶۹۰ میلیون ورقه […]

ارزش کل بازار فرابورس در پایان هفته معاملاتی منتهی به ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۹۰۴ هزار و ۳۳۰ میلیارد ریال شد.

بورس

به گزارش گذارنیوز در هفته منتهی به ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴، حجم و ارزش معاملات فرابورس ایران در مقایسه با هفته قبل از آن به ترتیب ۱ و ۱۲ درصد افزایش یافت و ۶۹۰ میلیون ورقه بهادار در ۹۵ هزار نوبت به ارزش ۶ هزار و ۵۳۵ میلیارد ریال در بازار فرابورس ایران خرید و فروش شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، طی پنج روز معاملاتی هفته، ۷ میلیون و ۸۰۰ هزار ورقه در بازار ابزارهای نوین مالی فرابورس ایران معامله شد که حاکی از افزایش ۹۹ درصدی حجم معاملات در این بازار نسبت به هفته گذشته است.

در حالی که آیفکس در روز پایانی هفته با افزایش ۱۳ واحدی نسبت به مدت مشابه هفته گذشته، عدد ۷۳۹ را نشان داد، در بازار اول شاهد تغییر مالکیت ۹۲ میلیون ورقه به ارزش ۳۰۸ میلیارد ریال بودیم و در بازار دوم هم ۳۷۰ میلیون ورقه بهادار به ارزش ۸۷۵ میلیارد ریال خرید و فروش شد.

براساس این گزارش، در بازار پایه ۲۲۱ میلیون ورقه بهادار به ارزش ۳۹۳ میلیارد ریال داد و ستد شد و ۷٫۸ میلیون ورقه به ارزش ۴ هزار و ۶۲۸ میلیارد ریال در بازار ابزارهای نوین مالی فرابورس ایران مورد معامله قرار گرفت که به لحاظ حجم ۹۹ درصد و به لحاظ ارزش ۳۶ درصد در قیاس با هفته قبل افزایش نشان می دهد.

همچنین، در سه روز ابتدای این هفته، پذیره نویسی اوراق مشارکت ۳۳۱ میلیارد و ۷۶۳ میلیون ریالی شرکت سیمان کردستان در بازار سوم فرابورس ایران انجام شد.

در هفته ای که گذشت، فلزات اساسی جای خود را به بانک ها با ۱۸ درصد سهم در صدر جدول صنایع پیشرو در معاملات فرابورس داد و محصولات شیمیایی و فرآورده های نفتی به ترتیب با سهم ۱۴ و ۱۳ درصدی در رده دوم و سوم جای گرفتند.

گفتنی است، ارزش کل بازار فرابورس در پایان هفته معاملاتی منتهی به ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۹۰۴ هزار و ۳۳۰ میلیارد ریال شد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس