تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر آموزش و پرورش خوی گفت: در سال تحصیلی اخیر ۶۰۰ میلیارد ریال برای ارتقاء شاخص‌های آموزش و پرورش خوی هزینه شد و ۹ پروژه عمرانی نیز در سال ۹۵ به بهره‌برداری رسیده و هفت پروژه عمرانی دیگر نیز در مسیر اجراست. قدیر محمدی اظهار داشت: شهرستان خوی با دارا بودن ۶۱ هزار و […]

[ad_1]

خوی

مدیر آموزش و پرورش خوی گفت: در سال تحصیلی اخیر ۶۰۰ میلیارد ریال برای ارتقاء شاخص‌های آموزش و پرورش خوی هزینه شد و ۹ پروژه عمرانی نیز در سال ۹۵ به بهره‌برداری رسیده و هفت پروژه عمرانی دیگر نیز در مسیر اجراست.

قدیر محمدی اظهار داشت: شهرستان خوی با دارا بودن ۶۱ هزار و ۱۳۹ نفر دانش آموز بعد از شهرستان ارومیه رتبه دوم را از نظر تعداد دانش‌آموزان در استان آذربایجان‌غربی داراست و در سال ۹۵ آموزش و پرورش شهرستان خوی توانست ۹ پروژه عمرانی را به اتمام برساند و به چرخه آموزشی شهرستان وارد کند که از این تعداد، چهار پروژه به طور دائم و پنج پروژه به‌صورت موقت تحویل داده شده است.

وی افزود: در شهرستان خوی ۱۴ پروژه نیمه تمام عمرانی نیز وجود دارد که از این تعداد، چهار پروژه به‌صورت مشارکتی، ۹ پروژه به صورت خیری و یک پروژه به‌صورت نوسازی هستند والبته این پروژه‌ها اغلب در سال ۹۴ و ۹۵ شروع شدند و نباید انتظار داشت به همین زودی و در مدت کوتاه به اتمام برسند و مراحل ساخت روند طبیعی خود را طی می‌کند.

مدیر آموزش و پرورش خوی گفت: در سال ۹۵ تعداد هفت پروژه عمرانی برای آموزش و پرورش شهرستان خوی تعریف شده است که از این تعداد نیز سه پروژه از نوع بنیاد برکت، یک پروژه از نوع خیرساز، یک پروژه از نوع مشارکتی و دو پروژه از نوع نوسازی است و برای اتمام تمامی این پروژه‌ها بودجه‌ای به مبلغ دو میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان نیاز است.

محمدی بیان کرد: بالا بردن بهره وری و ارتقا شاخص تکریم ارباب رجوع، جذب مشارکت‌های مردمی در احداث مدارس با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان، ارتقا نسبی رفاه همکاران در بخش باشگاه فرهنگیان و درمانگاه، اجرای المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای و ایمن سازی محیط های ورزشی در مدارس از اقدامات آموزش و پرورش شهرستان خوی هستند.

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس