تاریخ انتشار: ۲۷ فرو ۱۳۹۶

[ad_1] خبرگزاری ایرنا: رئیس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر برخورد یکدستگاه پراید و تریلی در جاده قدیم همدان – ساوه چهار عضو یک خانواده جان خود را از دست دادند. سرهنگ رضا عزیزی روز شنبه در گفت و گویی افزود: این سانحه ساعت ۱۳ و ۴۵ دقیقه امروز در کیلومتر پنج فامنین – […]

[ad_1]

خبرگزاری ایرنا: رئیس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر برخورد یکدستگاه پراید و تریلی در جاده قدیم همدان – ساوه چهار عضو یک خانواده جان خود را از دست دادند.

سرهنگ رضا عزیزی روز شنبه در گفت و گویی افزود: این سانحه ساعت ۱۳ و ۴۵ دقیقه امروز در کیلومتر پنج فامنین – ساوه رخ داده است.

وی اضافه کرد: یکدستگاه خودروی پراید پس از انجام کامل سبقت به مسیر اصلی خود بازگشته ولی به علت ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه مجدد در مسیر عبور خودروهای مقابل قرار می گیرد.

 

4 عضو خانواده زیر چرخ تریلی جان باختند

وی بیان کرد: با توجه به تغییر مسیر ناگهانی، پهلوی سمت راست خودروی پراید زیر چرخ های تریلی دانگ فنگ که از مسیر مقابل در حال تردد بوده قرار می گیرد.

رئیس پلیس راه استان همدان اظهار کرد: با توجه به بالا بودن سرعت خودروی تریلی، این کامیون پس از قرار گرفتن بر روی پراید به میزان ۶۰ متر این خوردو را به سمت جلو می کشد.

 

4 عضو خانواده زیر چرخ تریلی جان باختند

سرهنگ عزیزی افزود: شدت حادثه موجب مرگ و تکه تکه شدن سرنشینان خودرو شده به گونه ای که شناسایی اعضای این خانواده به سختی صورت می گیرد.

وی اضافه کرد: با استفاده از جرثقیل تریلی به سمت بالا هدایت شده تا بتوان خودروی پراید را از زیر این وسیله نقلیه بیرون کشید و اجساد را از داخل خودروی پراید خارج کرد.

وی ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه را عامل اصلی بروز این سانحه رانندگی دانست و بیان کرد: در این سانحه رانندگی چهار عضو یک خانواده شامل ۲ برادر به همراه والدین جان خود را از دست می دهند.

 

4 عضو خانواده زیر چرخ تریلی جان باختند

جاده قدیم همدان – ساوه از جاده های پرترافیک همدان به شمار می رود که بیشتر خودروهای عمومی برای پرداخت نکردن عوارض به جای آزاد راه همدان – ساوه این مسیر را برای تردد انتخاب می کنند.

پنجشنبه هفته گذشته هنگام حضور وزیر راه در همدان و بازدید از طرح های در دست اجرا استاندار همدان خواهان تغییر در نرخ عوارض این آزاد راه شد.

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس