تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] کارگردان تئاتر از جزئیات اثرش به “عصرایران” می‎گوید؛ نمایش «۴ دقیقه و ۲۳ ثانیه قبل از واقعه» روز چهارشنبه و پنجشنبه ۳ و ۴ شهریور ماه ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه در پارکینگ تالار وحدت اجرا می شود. نویسنده و کارگردان اثر «چهار دقیقه و بیست و سه ثانیه قبل از واقعه» از اجرای اثر خود […]

[ad_1]

کارگردان تئاتر از جزئیات اثرش به “عصرایران” می‎گوید؛

نمایش «۴ دقیقه و ۲۳ ثانیه قبل از واقعه» روز چهارشنبه و پنجشنبه ۳ و ۴ شهریور ماه ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه در پارکینگ تالار وحدت اجرا می شود.

نویسنده و کارگردان اثر «چهار دقیقه و بیست و سه ثانیه قبل از واقعه» از اجرای اثر خود در شانزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران – مبارک خبر داد.

سیدسعید موسوی راضی، در گفت‎وگو با خبرنگار عصرایران، ضمن توضیح اثر خود گفت: این اثر در واقع ۴ دقیقه و ۲۳ ثانیه قبل از دستگیری لطفعلی خان زند، همسر و دو تن از یارانش را از سوی آقامحمدخان قاجار در ارگ بم به صورت موزیکال به تصویر می کشد.

وی به صحنه های اکشن این اثر اشاره کرد و گفت: گروه هنری مژوا از تکنیک سایه به جای عروسک استفاده کرده است بدین صورت که افراد در پشت پرده نمایش اجرا کرده و سایه آن ها بر روی پرده منعکس می شود.

موسوی از موسیقی این اثر یاد کرد و گفت: ترانه این موسیقی از «روزبه بمانی» است و در آن به آینده لطفعلی خان اشاره می شود و در همین حال تصاویر روی پرده اتفاقات مربوط به چهار دقیقه و بیست و سه ثانیه قبل از خلع او را به نمایش در می آورد.

نمایش «۴ دقیقه و ۲۳ ثانیه قبل از واقعه»  روز چهارشنبه و پنجشنبه ۳ و ۴ شهریور ماه ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه (تا ۲۰:۳۵) در پارکینگ تالار وحدت اجرا می شود و بازدید برای عموم آزاد و رایگان است.

شانزدهمین جشنواره تئاتر عروسکی تهران مبارک با دبیری مرضیه برومند یکم تا هفتم شهریور ماه در تهران برگزار می شود.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس