تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با اشاره به ثبت نام ۴۳هزار واحد تولیدی در سایت بهین یاب گفت: ۴/۱میلیارد دلار سرمایه گذاری خارجی در دولت تدبیرو امید انجام شده است. به گزارش ایلنا، علی یزدانی در نشست مشترک با صنعتگران و تولیدکنندگان شهرک صنعتی آمل که به مناسبت ۲۱مرداد روز حمایت […]

[ad_1]

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با اشاره به ثبت نام ۴۳هزار واحد تولیدی در سایت بهین یاب گفت: ۴/۱میلیارد دلار سرمایه گذاری خارجی در دولت تدبیرو امید انجام شده است.

به گزارش ایلنا، علی یزدانی در نشست مشترک با صنعتگران و تولیدکنندگان شهرک صنعتی آمل که به مناسبت ۲۱مرداد روز حمایت از صنایع کوچک برگزار شد،  ایجاد زیرساختهای عمرانی در شهرکهای صنعتی  یکی از اولویت های اصلی سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران  عنوان کرد و گفت:  با تامین اعتبار مورد نیاز  شاهد شکوفایی و خدمات رسانی مناسب در حوزه زیرساختهای شهرکها و نواحی صنعتی خواهیم بود.


معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه ۱۶هزار میلیارد تومان تسهیلات برای رفع موانع تولید از سوی دولت تدبیرو امید به منظور راه اندازی و تقویت بیش از ۱۲هزار واحد وطرح صنعتی اختصاص یافته است، تصریح کرد: درکل کشور ۱۵۰۰واحد تولیدی در تملک بانک قرار گرفته که استان مازندران بیشترین تملک واحدها را از سوی بانکها دارا می باشد.


یزدانی در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: ۴/۱میلیارد دلار سرمایه گذاری خارجی در دولت تدبیرو امید انجام شد که در پسا برجام نیز بالغ بر ۲میلیارد دلار  در حوزه صنعت عملیاتی شد.


وی ادامه داد: بدقولی و بدعهدی در برجام از طرف مقابل دیده شد ولی اقدامات موثری از سوی دولت نیز انجام شده که باید منصفانه این کار بزرگ دیده شود.


 مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با اشاره به طرح رونق تولید در کشور خاطرنشان کرد: تاکنون ۴۳ هزار متقاضی در سامانه بهین یاب ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۴ هزار و ۵۰۰ نفر در کار گروه های استانی تصویب شده و به تدریج به بانک ها برای استفاده از تسهیلات معرفی می شوند.


 مدیرعامل شرکتهای صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران  در پایان به احداث نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک در مرکز ساختمان کسب و کار آمل اشاره و خاطرنشان کرد:مرکز کسب و کار ،مرکز آسیب شناسی و ارائه کننده خدمات در شهرک صنعتی ساخته شده و باید به درستی از آن استفاده شود.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس