تاریخ انتشار: ۱۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] توسط متخصصان وزارت دفاع ۴۱ دستگاه مخزن تحت فشار ،۱۱ دستگاه برج تقطیر برای واحدهای پتروشیمی بوشهر ساخته شده است. به گزارش ایسکانیوز، در سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل ، ۴۱ دستگاه مخزن تحت فشار و ۱۱ دستگاه برج تقطیر پتروشیمی و رآکتور در صنایع پارسیان سازه سپاهان سازمان صنایع دفاع وابسته […]

[ad_1]

توسط متخصصان وزارت دفاع ۴۱ دستگاه مخزن تحت فشار ،۱۱ دستگاه برج تقطیر برای واحدهای پتروشیمی بوشهر ساخته شده است.

به گزارش ایسکانیوز، در سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل ، ۴۱ دستگاه مخزن تحت فشار و ۱۱ دستگاه برج تقطیر پتروشیمی و رآکتور در صنایع پارسیان سازه سپاهان سازمان صنایع دفاع وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح طراحی و ساخته شده است.

سازمان صنایع دفاع وزارت دفاع در اجرای اقتصاد مقاومتی، کمک و حمایت از صنایع داخلی و مادر و قطع وابستگی به بیگانگان با خلاقیت و نوآوری متخصصان و دانشمندان این صنعت، اقدام به طراحی و ساخت ۴۱ دستگاه مخزن تحت فشار و ۱۱ دستگاه برج تقطیر پتروشیمی و رآکتور برای واحدهای استحصال، متانول و GSP پتروشیمی بوشهر نموده است.

ساخت برج تقطیر پتروشیمی و نصب آن در صنایع پتروشیمی بوشهر را می توان گامی مهم و آغازی نو در عصر توسعه صنایع پتروشیمی جمهوری اسلامی ایران توصیف کرد.

بلندترین برج تقطیر پتروشیمی بوشهر به وزن ۱۷۶ تن ،ارتفاع ۴۸ متر و قطر ۶ متر که به صورت یک تکه توسط متخصصان صنایع پارسیان سازه سپاهان سازمان صنایع دفاع وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح طراحی و ساخته شده جهت نصب امروز از اصفهان به مقصد صنایع پتروشیمی بوشهر حمل خواهد شد.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس