تاریخ انتشار: ۲۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا، مسعود سلطانی‌فر در نشستی با حضور اعضای شورای سیاست‌گذاری این همایش گفت: در فضای پس از توافق هسته‌ای، اشتیاق سرمایه‌گذاران خارجی برای حضور در بازار گردشگری ایران افزایش قابل توجهی داشته است. وی اضافه کرد: برخی از این ۴۰ گروه سرمایه‌گذار خارجی در حال مطالعه وضعیت آینده اقتصاد و […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا، مسعود سلطانی‌فر در نشستی با حضور اعضای شورای سیاست‌گذاری این همایش گفت: در فضای پس از توافق هسته‌ای، اشتیاق سرمایه‌گذاران خارجی برای حضور در بازار گردشگری ایران افزایش قابل توجهی داشته است.


وی اضافه کرد: برخی از این ۴۰ گروه سرمایه‌گذار خارجی در حال مطالعه وضعیت آینده اقتصاد و صنعت گردشگری ایران و برخی در حال آماده‌سازی مقدمات سرمایه‌گذاری هستند.


رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اظهار کرد: ما وظیفه داریم اطلاعات و راهنمایی‌های مناسب را در اختیار سرمایه‌گذارانی که علاقه‌مند به ورود به بازار گردشگری ایران هستند، قرار دهیم.


سلطانی‌فر با بیان اینکه، سرمایه‌گذاری نیازمند مطالعه، بررسی و امری زمان‌بر است، گفت: سرمایه‌گذاران خارجی با حضور در بخش‌های، آموزش نیروی انسانی، ارتقاء سطح خدمات و پیاده‌سازی مدیریت تاسیسات گردشگری حضور خود را آغاز می‌کنند و در گام‌های بعدی، پس از تثبیت حضور و ایجاد اعتماد متقابل، اقدام به سرمایه‌گذاری‌های مستقیم می‌کنند.


معاون رئیس جمهوری اضافه کرد: کارگروه‌هایی که در روز دوم همایش بین المللی سرمایه‌گذاری برگزار خواهد شد بسیار حائز اهمیت است و باید با برنامه‌ریزی، اهداف مشخص و از پیش تعیین شده از ملاقات‌های رودررویی که در این روز بین سرمایه‌گذاران خارجی و داخلی برگزار می‌شود، در راستای رشد و توسعه صنعت گردشگری کشور بهره‌برداری شود.


رئیس همایش بین‌المللی سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری با رویکرد اقتصاد مقاومتی تاکید کرد: محتوای کارگروه‌ها و ملاقات‌هایی که در این همایش صورت می‌گیرد باید به صورت اجرایی و عملیاتی پیگیری شود.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس