تاریخ انتشار: ۰۴ بهم ۱۳۹۴
سخنگوی قوه قضاییه:

سخنگوی دستگاه قضا با بیان اینکه از گمانه‌زنی‌های که متضمن نوعی خلاف قانون است، در انتخابات اجتناب شود، گفت: شایعه‌سازی در این مورد پیگیری می‌شود.

به گزارش “گذارنیوز”  حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای در نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه در ابتدای اظهارات خود به مسئله انتخابات اشاره و تصریح کرد: درخواست دارم به شایعه‌ها در مورد اخبار صلاحیت‌ها دامن زده نشود و اخبار دروغ مطرح نشود؛ به خصوص از گمانه‌زنی‌های که متضمن نوعی خلاف قانون است، اجتناب شود.

سخنگوی دستگاه قضا افزود: مخصوصا در مورد افرادی که خبر دقیق تایید یا ردصلاحیت نیامده اما خبر رد آنها منتشر می‌شود. ۷۰۰ پیامک تخریب و شایعه‌سازی در مورد صلاحیت‌ها شناسایی شد که ما آن را پیگیری کرده‌ایم. ضمن اینکه در سی و یک استان، ۴۰ پرونده تخلف انتخابات تشکیل شده است.

محسنی‌اژه‌ای با اشاره به لغو تحریم‌ها و اجرای شدن برجام گفت: نکته دیگر این است که با مقاومت ملت و مسئولان و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری، قضیه مذاکرات به این مرحله رسید و بخشی از ظلم عظیمی که دشمن و آمریکا در سالیانی بر این ملت روا داشته بود، به همراه قسمتی از تحریم‌ها رفع شد.

قائم مقام دستگاه قضا افزود: امیدواریم با تلاش همه قوا، دولت محترم با مدیریت صحیح بتواند از رکود خارج شود و در رفع مشکلات مردم و بیکاری قدم‌های بزرگتری بردارد.

او تاکید کرد: قوه قضاییه آمادگی دارد در جهت کمک برای رفع مشکلات مردم و رفع بیکاری و کمتر شدن نرخ بیکاری به دولت مساعدت کند.

ادامه دارد …

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس