تاریخ انتشار: ۰۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا،رییس ستاد تسهیل سرمایه گذاری و رفع موانع تولید استان با اشاره به اینکه بسته حمایتی از صنایع کوچک و متوسط مورد حمایت دولت تدبیر و امید است، گفت: همسو با این رویکرد ۴۰۰ واحد تولیدی متوقف و یا تعطیل شده استان تا پایان امسال فعال می شود.   استاندار  […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا،رییس ستاد تسهیل سرمایه گذاری و رفع موانع تولید استان با اشاره به اینکه بسته حمایتی از صنایع کوچک و متوسط مورد حمایت دولت تدبیر و امید است، گفت: همسو با این رویکرد ۴۰۰ واحد تولیدی متوقف و یا تعطیل شده استان تا پایان امسال فعال می شود.


  استاندار  در حاشیه افتتاح ۲ واحد تولیدی در گلوگاه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: با فعال شدن این واحدها برای ۱۵ هزار نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم  اشتغال ایجاد می شود.


وی همچنین بیان داشت: تاکنون ۲۰۰ واحد تولیدی برای دریافت تسهیلات به بانک ها معرفی شده اند.


استاندار افزود: واحدهای تولیدی بدهکار تا سقف یک میلیارد تومان از بانک تسهیلات رونق تولید دریافت خواهند کرد.


مقام عالی دولت در مازندران با اشاره به ایجاد شعل برای ۶۲ هزار نفر در استان در سال گذشته، به راه اندازی پنجره واحد حوزه های کشاورزی، گردشگری و صنعتی اشاره کرد و تصریح نمود: با استفاده از پنجره واحد، سرمایه گذاران در کمترین زمان نتیجه درخواست های خود را از دستگاه های اجرایی دریافت می کنند.


فلاح با تاکید بر اینکه استخدام در دستگاه های دولتی نمی تواند به عنوان راه حل مشکلات بیکاری در کشور محسوب شود، یادآور شد: دولت به کارآفرینان توجه ویژه ای دارد و برای حوزه بخش خصوصی توجه ویژه و مناسبی اعمال می کند.


در سومین روز از هفته دولت با حضور استاندار مازندران، ۲ واحد تولیدی کارتن سلولزی و ذغال چوب با سرمایه گذاری بیش از ۱۰ میلیارد ریال در ناحیه صنعتی گلوگاه به بهره برداری رسید که برای حدود ۳۰ نفر ایجاد اشتغال خواهد کرد.


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس