تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرپرست بیمارستان شهید قلی‌پور بوکان گفت: در جریان شش‌ماهه اول سال‌جاری ۴۰ هزار بیمار در درمانگاه تخصصی این بیمارستان معاینه و مداوا شدند. اسماعیل محمد عیسی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در بوکان گفت: در جریان شش‌ماهه اول سال‌جاری ۴۰ هزار بیمار در درمانگاه تخصصی بیمارستان شهید قلی‌پور بوکان ویزیت و مورد معاینه قرار […]

[ad_1]

سرپرست بیمارستان شهید قلی‌پور بوکان گفت: در جریان شش‌ماهه اول سال‌جاری ۴۰ هزار بیمار در درمانگاه تخصصی این بیمارستان معاینه و مداوا شدند.

اسماعیل محمد عیسی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در بوکان گفت: در جریان شش‌ماهه اول سال‌جاری ۴۰ هزار بیمار در درمانگاه تخصصی بیمارستان شهید قلی‌پور بوکان ویزیت و مورد معاینه قرار گرفته‌اند که سهم متخصصان ۳۵۵۶۳ بیمار بوده است.


وی افزود: متخصصان داخلی با ۷۷۹۷ بیمار در رتبه نخست، متخصصان قلب و عروق با ۵۳۷۸ بیمار در رتبه دوم، متخصصان پوست با ۴۶۷۴ بیمار در رتبه سوم، متخصصان اطفال با ۴۳۵۳ بیمار در رتبه چهارم و متخصصان جراحی‌عمومی با ۳۴۱۶ بیمار در رتبه پنجم ارائه خدمات تشخیصی قرار دارند.


عیسی‌زاده افزود: در همین مدت ۴۲۰۸ نفر توسط کارشناسان پیراپزشکی(مامایی، بینایی‌سنجی، تغذیه) مورد معاینه و مشاوره قرار گرفته‌اند.


به گزارش ایلنا، درمانگاه تخصصی بیمارستان شهید قلی‌پور بوکان دارای ۳۴ نفر پزشک متخصص در ۱۴ رشته مختلف و ۴ نفر کارشناس پیراپزشکی است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس