تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] یکی از مدیران سابق یاهو اعلام کرد هک سال ۲۰۱۴ یاهو باعث لو رفتن اطلاعات ۱ تا ۳ میلیارد حساب کاربری فعال و غیر فعال شد نه ۵۰۰ میلیون حساب کاربری اعلام‌شده! به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرآنلاین، مدیر سابق که نخواست نامش فاش شود، ضمن اعلام این مطلب افزود هنوز با کارمندان […]

[ad_1]

یکی از مدیران سابق یاهو اعلام کرد هک سال ۲۰۱۴ یاهو باعث لو رفتن اطلاعات ۱ تا ۳ میلیارد حساب کاربری فعال و غیر فعال شد نه ۵۰۰ میلیون حساب کاربری اعلام‌شده!

به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرآنلاین، مدیر سابق که نخواست نامش فاش شود، ضمن اعلام این مطلب افزود هنوز با کارمندان سابق خود در ارتباط است و آنها به وی گفته‌اند تقریباً تمامی حساب‌های کاربری ایجادشده در سرورهای یاهو که بین ۱ تا ۳ میلیارد حساب کاربری است، به سرقت رفته است.

وی تأکید کرد تمام محصولات یاهو از یک دیتابیس کاربری/ UDB استفاده می‌کنند و مردمی که در ایمیل یاهو لاگین می‌کنند، در کنار کاربران بخش فایننس، اسپرت و … بر اساس تعاریف امنیتی قرار می‌گیرند و بنابراین هکرها تمام اکانت های یاهو را سرقت کرده‌اند نه بخشی ازآن‌که ۵۰۰ میلیون حساب اعلام‌شده است!

به گفته این مدیر سابق در سال ۲۰۱۴ بین ۷۰۰ میلیون‌تا ۱ میلیارد کاربر فعال به‌صورت ماهانه وارد حساب کاربری خود می‌شدند، هرچند در سال ۲۰۱۳ ماریسا مایر، مدیر اجرایی یاهو ۸۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه را تأیید کرد که اینک به ۱ میلیارد می‌رسد. بنابراین تمام اکانت های غیرفعال و فعال در اختیار هکرها قرارگرفته است.

این مدیر، معتقد است تاج پر از جواهر از سر کاربران یاهو برداشته‌شده است و آنها خبر ندارند!

۱۰۸/۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس