تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی دولت گفت: دولت به احترام مجلس شورای اسلامی و به منظور همکاری و تعامل بیشتر، سه ماده به لایحه برنامه ششم توسعه اضافه کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در نشست خبری خود با اصحاب رسانه که صبح امروز سه‌شنبه( ۹ شهریورماه ) در ساختمان […]

[ad_1]

سخنگوی دولت گفت: دولت به احترام مجلس شورای اسلامی و به منظور همکاری و تعامل بیشتر، سه ماده به لایحه برنامه ششم توسعه اضافه کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در نشست خبری خود با اصحاب رسانه که صبح امروز سه‌شنبه( ۹ شهریورماه ) در ساختمان کوثر نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، گفت:دولت به احترام مجلس شورای اسلامی و به منظور همکاری و تعامل بیشتر، سه ماده به لایحه برنامه ششم توسعه اضافه کرد.

وی افزود: در این سه ماده اهداف کمی کلان و بخش منابع لازم برای سرمایه‌گذاری و اولویت هایی که برای موضوعات مختلف است، تدوین شد.

سخنگوی دولت با اشاره به اهداف کلان کمی در برنامه ششم توسعه تصریح کرد: این اهداف عبارتنداز رشد اقتصادی، رشد تولید ناخالص داخلی طی سال ۹۵ تا ۹۹، تولید سرانه ۶٫۷ درصد، بهره‌وری عوامل تولید ۲٫۸ درصد، تشکیل سرمایه ناخالص ۱۵٫۴ درصد خواهد بود و طبق برنامه‌ریزی ها پیش بینی می‌شود نرخ ورم بیکاری تک رقمی می‌شود.

۲۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس