تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر مشهد از برقراری ۳۷۰ تماس مردمی با آتش نشانی در پی قطعی یک‌ساعته برق در مناطق مختلفی از این شهر خبر داد و گفت: مأموران آتش نشانی برای ۱۸ حادثه مرتبط وارد عمل شدند. حسن جعفری در گفت وگو با ایسنا، درباره قطعی یک ساعته برق […]

[ad_1]

مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر مشهد از برقراری ۳۷۰ تماس مردمی با آتش نشانی در پی قطعی یک‌ساعته برق در مناطق مختلفی از این شهر خبر داد و گفت: مأموران آتش نشانی برای ۱۸ حادثه مرتبط وارد عمل شدند.

حسن جعفری در گفت وگو با ایسنا، درباره قطعی یک ساعته برق در نقاط مختلفی از شهر مشهد و حوادث رخ داده در این مدت گفت: حوالی ساعت ۱۴ اولین تماس مبنی بر قطع برق در منطقه سید رضی و محبوسی افراد در داخل آسانسور به سامانه  ۱۲۵ اطلاع داده شد و تا حوالی ساعت ۱۵ که برق مناطق مجدد وصل شد، ۳۷۰ تماس مردمی از سوی شهروندان با سامانه ۱۲۵ برقرار شد که ۱۸ مورد آن اعلام حادثه محبوسی افراد در آسانسور بود.

وی با اشاره به عملیات آتش‌نشانان در طول این یک ساعت، اظهارکرد:‌ ستاد فرماندهی، مأموران ایستگاه‌های مختلف را به آدرس های اعلامی از سوی شهروندان اعزام کرده و آنان اقدام به نجات شهروندان کردند.

به گفته مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر مشهد با وصل مجدد جریان برق تعدادی از اعزام ها نیز منتفی شده و خودروها و عوامل آتش نشانی در مسیر، برگشت داده شدند.

جعفری بیشترین امداد رسانی نجاتگران آتش‌نشانی را در مناطق قاسم آباد، سجاد، پیروزی ، هنرستان، هفت تیرو بولوار وکیل آباد در مشهد اعلام کرد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس