تاریخ انتشار: ۱۳ اسف ۱۳۹۳

سرمربی تیم پرسپولیس ضمن ابراز خرسندی از عملکرد این تیم مقابل بنیاد کار ازبکستان ۳ امتیاز دیدار با النصر عربستان را برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا بسیار حیاتی دانست. به گزارش  گذارنیوز پرسپولیس شب گذشته موفق شد بنیادکار ازبکستان را شکست دهد تا با ۶ امتیاز در صدر جدول گروه A قرار […]

سرمربی تیم پرسپولیس ضمن ابراز خرسندی از عملکرد این تیم مقابل بنیاد کار ازبکستان ۳ امتیاز دیدار با النصر عربستان را برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا بسیار حیاتی دانست.

درخشان

به گزارش  گذارنیوز پرسپولیس شب گذشته موفق شد بنیادکار ازبکستان را شکست دهد تا با ۶ امتیاز در صدر جدول گروه A قرار گیرد.

سرخپوشان با این پیروزی راه خود را برای صعود هموار و برای حضور در محله بعدی با توجه به نتایج به دست آمده تنها ۳ امتیاز دیگر لازم دارند ۳ امتیازی که سرمربی سرخپوشان در دیدار با النصر به دنبال آن است.

حمید درخشان ، ضمن ابراز خوشحالی از نتیجه به دست آمده در مقابل بنیادکار گفت: بازی بسیار خوبی را انجام دادیم و خوشبختانه توانستیم بهترین نتیجه را دریافت کنیم.

وی ادامه داد: یک بازی کاملاً منطقی در دستور کارمان قرار گرفت و توانستیم در نهایت به هدفی که در این بازی دنبال کردیم دست یابیم و ۳ امتیاز حساس را خارج از خانه به دست بیاوریم.

وی افزود: اکنون باید خود را برای دیدار حساس مقابل تیم النصر آماده کنیم دیداری که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و با توجه به نتایجی که سایر تیم‌ها کسب کردند در صورت پیروزی می‌توانیم صعود خود را به مرحله بعدی بازی‌ها قطعی کنیم.

درخشان درباره برخی انتقادات مبنی بر اینکه پرسپولیس و وی از سیستم کی‌روش در بازی با بنیادکار استفاده کرده است به آنا گفت:‌ نمی‌دانم برخی دوستان چرا این اظهارات را انجام دادند اما مطمئن هستم آنها بازی را ندیدند یا در هنگام این مسابقه خواب بودند.

سرمربی پرسپولیس عنوان کرد: هرگز از کی‌روش تقلید نکردم و تاکتیک خودم را در زمین به بازیکنان ارائه دادم و آنها نیز با توجه به اینکه در خانه حریف بازی کردیم یک دیدار کاملاً منطقی را ارائه کردند که البته جواب هم داد.

وی اضافه کرد:‌ من به موفقیت پرسپولیس فکر می‌کنم نه به حواشی که برخی افراد حتی در صورت کسب پیروزی برای تیم درست می‌کنند. ما اکنون بازی سختی در پیش داریم و باید به رویارویی با النصر فکر کنیم.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس