تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا، در حادثه اول که ساعت ۷ و ۵۱ دقیقه صبح رخ داد، بر اثر برخورد ۲ دستگاه مینی بوس و یک دستگاه پراید در مقابل مقر جاده ای پایگاه اورژانس قلعه نو،۶ نفر مصدوم شدند که بلافاصله با حضور به موقع عوامل اورژانس، مصدومان به بیمارستان شهدای هفتم تیر انتقال یافتند. […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا، در حادثه اول که ساعت ۷ و ۵۱ دقیقه صبح رخ داد، بر اثر برخورد ۲ دستگاه مینی بوس و یک دستگاه پراید در مقابل مقر جاده ای پایگاه اورژانس قلعه نو،۶ نفر مصدوم شدند که بلافاصله با حضور به موقع عوامل اورژانس، مصدومان به بیمارستان شهدای هفتم تیر انتقال یافتند.


حدود دو ساعت بعد و در ساعت ۱۰ و هشت دقیقه صبح، حادثه دیگری بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون با یک دستگاه پراید در محل دوربرگردان ورودی روستای طالب آباد در محور ری – ورامین رخ داد که متاسفانه راننده خودروی پراید بدلیل شدت جراحت وارده در دم جان باخت و ۴ مصدوم از طریق امداد هوایی و  ۲ مصدوم دیگر نیز با آمبولانس برای ادامه درمان و مداوا به بیمارستان منتقل شدند.


بعدازظهر همان روز در ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه نیز بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون با یک موتورسیکلت،متاسفانه راکب موتور سیکلت بدلیل شدت حادثه در دم جان باخت و کوشش عوامل اورژانس که کمتر از یک دقیقه در محل سانحه حضور یافته بودند، برای احیای مصدوم به نتیجه ای نرسید.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس