تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا،  علی یزدانی در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی لیا افزود: این واحدهای تولیدی احیا شده در حال حاضر دوباره به چرخه تولید کشور باز گشته اند. مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در ادامه روان سازی فرایندهای مربوط به واگذاری زمین در شهرک‌ها و نواحی صنعتی در […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا،  علی یزدانی در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی لیا افزود: این واحدهای تولیدی احیا شده در حال حاضر دوباره به چرخه تولید کشور باز گشته اند.


مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در ادامه روان سازی فرایندهای مربوط به واگذاری زمین در شهرک‌ها و نواحی صنعتی در قالب حق انتفاع و بهره برداری و بخشودگی جرائم مربوط به قرارداد با سرمایه گذاران به عنوان سیاست های مهم سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در راستای حمایت از تولید و پیشبرد اقتصاد مقاومتی برشمرد و گفت: با این اقدام به دنبال تقویت بخش تولید به‌ ویژه در بخش صنایع متوسط و کوچک هستیم.


معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت یادآور شد: میزان بخشودگی جرائم مربوط به قرارداد با سرمایه گذاران در شهرک‌ها و نواحی صنعتی ۴ هزار میلیارد ریال می باشد که در صورت مراجعه متقاضیان ۹۰ درصد آن برای حمایت از صنعتگران و در راستای تقویت بخش تولید و پیشبرد سیاست های اقتصاد مقاومتی بخشوده می گردد.


وی یادآور شد: در راستای حمایت از تولیدکنندگان و سرمایه گذاران بخش صنعت امسال در ۵۰۰ شهرک و ناحیه صنعتی کشور نیز با افزایش قیمت زمین برای واگذاری روبرو نبودیم.


در حال حاضر ۹۵۰ شهرک و ناحیه صنعتی مصوب در کشور وجود دارد که ۷۷۸ مورد آنها فعال بوده و کار واگذاری زمین به سرمایه گذاران در آنها انجام می شود.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس