تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر نیرو گفت: در حال حاضر مهم‌ترین مسئله ما این است که بخش خصوصی حامل فناوری، مدیریت و سرمایه برای اجرایی شدن پروژه‌ها باشد. به گزارش خبرنگار ایلنا، حمید چیت‌چیان، وزیر نیرو در همایش بین‌المللی آب، گفت: یکی از رویکردهای وزارت نیرو مشارکت بخش خصوصی و دولتی است و در سال‌های اخیر این مسئله […]

[ad_1]

وزیر نیرو گفت: در حال حاضر مهم‌ترین مسئله ما این است که بخش خصوصی حامل فناوری، مدیریت و سرمایه برای اجرایی شدن پروژه‌ها باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حمید چیت‌چیان، وزیر نیرو در همایش بین‌المللی آب، گفت: یکی از رویکردهای وزارت نیرو مشارکت بخش خصوصی و دولتی است و در سال‌های اخیر این مسئله به طور جدی مورد توجه قرار گرفته است.


وی افزود: در حال حاضر مهم‌ترین مسئله ما این است که بخش خصوصی حامل فناوری، مدیریت و سرمایه برای اجرایی شدن پروژه‌ها باشد.


وزیر نیرو افزود: اکنون بیش از ۲ میلیارد یورو پروژه جدید آماده شده که در قالب BOT، BOO و بیع متقابل آماده انعقاد قرارداد هستند.


چیت‌چیان خاطرنشان کرد: هیچ تفاوتی بین شرکت‌های خصوصی بخش داخلی و خارجی از نظر وزارت نیرو وجود ندارد.


وی تاکید کرد: استفاده از همکاری شرکت‌ها و بانک‌های خارجی یکی از اولویت‌های ماست و آمادگی داریم که قوانین و مقررات این امر تسهیل یابد.


وزیر نیرو با بیان اینکه انتقال تکنولوژی و توسعه بازارهای صادراتی جزو اولویت‌های ما برای جذب شرکت‌های خارجی است، یادآور شد: در حال حاضر ما به ۴۰ کشور دنیا خدمات فنی و مهندسی صادر می‌کنیم.


چیت‌چیان همچنین اظهار داشت: ما بیش از دو میلیارد یورو پروژه در بخش آب و فاضلاب آماده واگذاری به بخش خصوصی داخلی و خارجی داریم و اکنون زمینه برای حضور و فعالیت شرکت‌های خارجی در کشور فراهم شده است.


ادامه دارد…

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس